Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4, M4 SOPMOD [BOLT]


Recommended Posts

Czołem, też mam kilka pytań:

1. Gdzie można dostać wersję Sopmod? Na polskich sklepach obecnie jest tylko zwykła, i tak może dopiero za miesiąc ją kupię więc mogą być przypuszczenia.

2. Czy w wersji Sopmod jest możliwość przerzucenia kabli na przód by batka mieściła się w atrapie ANPQ?

3. W wersji z kablami z tyłu jest gdzieś miejsce na MOSFET? Miałem ten układ w swojej GF416, bardzo poprawia działanie repliki oraz przedłuża żywotność batki. Chcę go mieć w każdej swojej replice, w tym przyszłej B4A1

4. Jaka jest różnica między wersją dostępną dziś, a poprawioną, jak pisaliście wyżej.

5. Ile według was pociągną standardowe bebechy na batce Lipo 7.4

6. Replika nadal jest u ANR-a? Można się z nim jakoś zgadać by sobie postrzelać, o ile nadal siedzi we Wrocku?

Link to post
Share on other sites

Chodzą plotki że podobno wysoka przecena BOLTA na speshopie (z 1200zl na 900zl) była powodem iż replice szybko psuł sie gb i podobno replika ta już nie będzie wprowadzona do obiegu na specku. Sam fakt że takie coś obilo mi sie o uszy jest straszny, nie wiem jak to sie ma w praktyce ale PocZekam na jakieś opinię od użytkowników którzy replikę posiadają już dłuższy czas. Również chętnie sie dowiem kiedy wersja SOPMOD zagosci w Polskich sklepach :d

Link to post
Share on other sites

Czołem, też mam kilka pytań:

1. Gdzie można dostać wersję Sopmod? Na polskich sklepach obecnie jest tylko zwykła, i tak może dopiero za miesiąc ją kupię więc mogą być przypuszczenia.

2. Czy w wersji Sopmod jest możliwość przerzucenia kabli na przód by batka mieściła się w atrapie ANPQ?

3. W wersji z kablami z tyłu jest gdzieś miejsce na MOSFET? Miałem ten układ w swojej GF416, bardzo poprawia działanie repliki oraz przedłuża żywotność batki. Chcę go mieć w każdej swojej replice, w tym przyszłej B4A1

4. Jaka jest różnica między wersją dostępną dziś, a poprawioną, jak pisaliście wyżej.

5. Ile według was pociągną standardowe bebechy na batce Lipo 7.4

6. Replika nadal jest u ANR-a? Można się z nim jakoś zgadać by sobie postrzelać, o ile nadal siedzi we Wrocku?

Niestety znam odpowiedź tylko na pierwsze pytanie.

Replika nie trafiła jeszcze do obiegu, i narazie chyba nie wiadomo kiedy wyjdzie na światło dzienne.

Można przypuszczać iż replika pojawi się najszybciej na Specshopie ponieważ jest to chyba dotychczasowo jedyny Polski sklep w którym się pojawiła pierwsza wersja.

Temat ten niestety trochę zamarł i brak konkretnych odpowiedzi. Szkoda bo napaliłem się na tą replikę.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 3 years later...

Czołem Panowie, z góry przepraszam za odkop ale skoro jest już temat o replice nie widziałem sensu w startowaniu nowego - otóż jak dobrze widzę, temat B4A1 ucichł i od paru lat nikt o tej replice nie wspominał. Ja, po przeglądaniu kilkuletnich wpisów i recenzji oraz po krótkim namyśle, kupiłem niedawno od znajomego używkę, (choć strzelaną bardzo mało, zaraz po zakupie chłop przestał się strzelać, przesiadł się na motor jeżeli chodzi o hobby) B4A1, w wersji nieorisowanej. Jest to na 100% owy Bolt o którym mowa, choćby z racji na pudełko czy miodny w moim odczuciu odrzut przy pociągnięciu spustu. Otóż czy jest jest wśród żywych osoba która posiada tą replikę? Podzieli się jakimiś przemyśleniami, radami itd?

Z góry dziękuję, i życzę udanego popołudnia ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...