Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaką snajperke polecacie


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

jezus mario czy wy nie rozumiecie? replika snajperska za 200-500zł to też replika snajperska! ja (...) denerwuje mnie już to... owszem taka za 2000-5000 zł jest lepsza.. ale to chyba wiadome.. zrozumcie ludzie że nie których po prostu nie stać.. albo chcą po prostu mieć takie np. MB-06 które jest moim zdaniem bardzo pocieszne... wiem że wszyscy zaraz będą hejtować mój komentarz ale nie obchodzi mnie to.. nienawidzę jak ludzie mówią że replika snajperska za np. 400zł to nie replika snajperska...

 

Replika za 200-500zł, czyli stock (nawet taka za 1400 to też stock), to tylko replika snajperska. Aby spełniało to rolę karabinu snajperskiego na polu airsoftowym, musisz wydać duże pieniądze. Tak jest i tego nie zmienisz. Jeśli Cię nie stać- nie musisz kupować, życie takie jest, że nie zawsze można mieć to, czego się chce.

Radzę też popracować nad pisownią i powstrzymać emocje. Potraktuj to jako ostrzeżenie ustne.

 

/ZuBeR

Link to post
Share on other sites

Ja rozumiem.. że może nie spełniać roli. Ale do (...) nędzy to nadal replika karabinu snajperskiego a nie ""replika karabinu snajperskiego""

 

z byle jaką celnością? mocą? przykład: mój znajomy kupił sobie Mb-06. teraz ma precke Systemy, 600-630fps i lunetę którą miał od wiatrówki ojca efekty są cudowne a wydał jakieś 200zł na części i 260 na replikę.

 

da się? da

 

/ZuBeR

Edited by ZuBeR
Link to post
Share on other sites

Teorię "tanich snajperek" często wysuwają ci, którzy w rękach nie mieli nic droższego niż CM.028.

Nie przejmujcie się Panowie "kolegą" Kaxardasem. Ewidentny młody troll.

po prostu dla mnie liczy się efekt a nie co kto trzyma... nie ważne i tak hejt na mój temat będzie sie mnożył..
Link to post
Share on other sites

Panowie, przypominam o trzymaniu poziomu dyskusji. ;-)

 

z resztą nie obchodzi mnie wasze błędne przekonanie... uważajcie sobie co chcecie w waszych zawalonych stereotypami umysłach

 

Mógłbyś to rozwinąć? Jasno sformułować myśl? Bo jestem cholernie ciekaw jaką można zbudować snajperkę za 300zł.

Link to post
Share on other sites

Efektem ma być większy zasięg niż w większości AEGów, szczególnie w replikach bolt-action . W czasach i środowiskach gdzie standardowo w replikę montuje się sprężyny M120 (albo mocniejsze) zrobienie karabinu za mniej niż 1000zł byłoby baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo trudne.

Link to post
Share on other sites

tak.. jak już mówiłem, nie obchodzi mnie czy ktoś wyeliminuje kogoś z taniego springa czy z Pro-(...)-Snajpy-kosztującej-w-(...)-wiele jeśli trafi, jeśli dobrze czuje się z tą repliką, jeśli posiada umiejętności, jeśli jest dobrze wytrenowany i wie co robić w każdej sytuacji jest coś wart, a nie osoba która kupi sobie szpej za 13621672zł i myśli że wszystko wie i kulki same trafią w każdy cel

 

PRZEDE WSZYSTKIM LICZĄ SIĘ UMIEJĘTNOŚCI! potem cała reszta

Link to post
Share on other sites

z resztą nie obchodzi mnie wasze błędne przekonanie... uważajcie sobie co chcecie w waszych zawalonych stereotypami umysłach

To po cholerę jeszcze tu jesteś? Repliką karabinu snajperskiego może być nawet wystrugana z drewna broń. Airsoftową snajperką może być tylko replika (nie koniecznie karabinu snajperskiego), która, w warunkach airsoftowych, możliwie jak najbardziej pozwala na odwzorowanie skuteczności ostrego odpowiednika. Cm.028, strzelając z biodra, szybciej zdejmie przeciwnika nawet na te 50m niż "sznajperka" za 3 stówy.

Edited by Terkov
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...