Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór plecaka 3-day Assault Pack


Recommended Posts

Witam.

Szukam plecaka który ma mi służyć do przeniesienia ekwipunku na strzelanke, jak i co jakiś czas spakowanie paru rzeczy na wyjazd rekreacyjny do rodzinki na wioskę. Nie potrzebuję nic profesjonalnego i szkoda mi kasy na coś markowego.

Widziałem fajny plecak ale są dwa rodzaje, co byście polecili z tych dwóch rodzajów?

http://gunfire.pl/pr...ault-Pack.html

i trochę nie rozumiem z dlaczego prawie identyczny + hydro pack i jest tańszy

http://gunfire.pl/pr...on-pack-3L.html

 

Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

JanySport sprzedaje plecaki na alledrogo za ok 200 zł - mam ja, jak i znajomi i bardzo sobie chwalimy. Z góry odradzam zakup plecaka MilTec'a czy Helikona w sklepach ala demobil, itp. MilTec - totalne nieporozumienie i nie wiem czy nie żyje krócej od Krakmanowskiego ACM'a (choć i takie produkty znajdują fanów i zadowolonych klientów). Helikon'a kupiłem na próbę i w ciągu roku był 2 razy na reklamacji i na dzień dzisiejszy jest na wylocie. Ewentualnie rozważył bym

A jak nie musi być bardzo dobre i bardzo nowoczesne i lanserskie, to nawet taniej. Poszukaj co który demobil oferuje.

to naprawdę nie głupie rozwiązanie. Często w demobilach można dorwać nowe lub de facto nie używane plecaki z wyprzedaży sprzętu różnych armii za "psie pieniądze" - ja np ostatnio dorwałem kontraktowy plecak US (3 day assault-pack) w 3 colour za 120 zł ("nojka sztuka, nie śmigany"). A odnośnie pytania " A gdzie szukać takiego demobilu ?" - odsyłam do wyroczni delfickiej zwanej potocznie wujkiem google :icon_wink: - ewentualnie szukaj na allegro.pl lub podobnych portalach...

Link to post
Share on other sites

Oj, nie zgodzę się. Worek marynarski jest dobry do noszenia na dystansie kilkudziesięciu metrów. Z pociągu do ciężarówki. Z ciężarówki na statek.

 

Jeśli potrzebujesz przejść kilka kilometrów (z przystanku autobusowego na miejscówkę) ze szpejem, to za diabła wygodny nie będzie. Wiem, co mówię - przerabiałem to kiedyś, mogę Ci worek odsprzedać... plecak, tylko plecak...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Polecam Karrimora Predatora SF 30 lub 45. Bardzo dobry jakościowo i wygodny. Można mu zrobić małą kompresję, albo wzbogacić o kieszenie boczne lub jakiekolwiek kieszenie molle/pals.

http://www.youtube.com/watch?v=47-2tIMP2CE

 

Wersje cywilne mają chowany pas biodrowy. Wersje dla wojska nie mają.

Edited by Duncan McLain
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...