Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wymiana Cylindra i tłoka


Recommended Posts

Watsonie przecież to elementarne :lol:

Zębatki helikalne mają skośne zęby, co zatem idzie w rzucie na płaszczyznę zęby będą szersze, zatem tłok, żeby się nie zacinało musi mieć zęby węższe. 8)

 

Ja mam w mp5 helizębatki, a tłok zwykły i wszystko się kręci jak karuzela w maju.

 

Co do zestawu cicha-cicha, to można go rozbić za przeproszeniem o d... kant, miałem taki i przy PDI 150% dźwięk strzału jest niczym gong na posiłek. Może to kwestia metalowego body itp., ale wg mnie to wszystko jedna wielka ściema.

 

To samo z tłokami z cytuję "rowkami" i innymi duperelami. Mam taki czerwony tłok i odróżnić go w pracy od żółtego tłoka CA nie sposób (co do wytrzymałości to się nie wypowiadam, bo na niczym silniejszym niż PDI 150% nie używałem).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

okej...można ją poluziowac.Ale czy przypadkiem nie nastąpia nie bezpieczne wibracje silnika ,a co za tym uszkodzenie zębatek i reszty bebechów?Czy jest to raczej śruba która nie ma na to wpływu?Choć wydaje się to mało logiczne... :/.No...nie bezpieczna zagrywka z ta śrubą.

 

pozdr pi

Link to post
Share on other sites

Podsumowojac moj zakop

-Cylinder, glowica tloka i cylindra, dysza i lufa prec

Zasieg zwiekszyl sie znacznie wiec mysle ze taki upgrejdzik sie oplaca, do tego karabin wydaje bardzo przyjemny dzwiek przy strzale :).

Jedyne co mnei martwi to to ze kulki leca jak chca :/ w prawo lewo itd nie wiem czy to wina HU czy kulek 0,20 okaze sie pod koniec tygodnia jak dostane 0,25, ale zaczynam sie martwic.

Moze ktos ma jakies pomysly lub swoje metody na skupienie lotu kulki domowymi metodami :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Mam pytanko: Czy wymiana głowicy tłoka na aluminiowa w przypadku stockowej(G&G L85) głowicy cylindra bedzie wiązała sie z uszkodzeniem rzeczonej? Pytam ponieważ nie ma dostepnej metalowej głowicy cylindra do mego gana poki co :/ . Wymieniam bo stockowa jest nieszczelna.

Miałbym zamiar wcisnac cus takiego :

a) http://asgshop.pl/produkt.php?id=447

lub

b) http://asgshop.pl/produkt.php?id=1410

Jesli macie jakies za i przeciw co do tych czesci smiało piszcie.

Bedzie to zakładane na spręzynie m120 systemy i łożyskowanej prowadnicy(stockowa część).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...