Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaką wybrac lufe


Recommended Posts

Witam wszystkich poraz kolejny.

Otóż chciałbym dokupić do broni lufe precyzyjna, a dokładniej do broni :

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=9864&name=BOLT_-__B4A1_Carbine_-_B.R.S.S.

I nasuwa się parę pytań:

-czy jako swiezak mam potrzebę kupna takiej lufy?

-Czy lufa o długości 363mm będzie pasować do tej broni? (link do lufy podam niżej)

-Czy kupno lufy wiąże się z wymianą jakichś innych części?

-Czy montaż takiej lufy jest jakiś bardzo trudny? Czy jest szansa abym sam dał radę zamontować?

-Czy jest szansa aby sklep za darmo sam przeprowadził ten montaż?

 

LINK DO LUFY :

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_129_372&products_id=6055&name=JBU_-_Lufa_Precyzyjna_-_6.01_-_363mm_-_M4,_M15_-_JA-58

 

Kolejne pytanie to o gumke hop, a dokładniej czy trzeba ja wymienić? Czy póki co dla swiezaka może być stockowa?

Jeżeli warto wymienić gumke hop to na jaką? Najlepiej abyście podali linki do polecanej przez was gumki.

Edited by EricSs0n
Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak z jakością tej lufy i czy długość będzie odpowiednia, niech ktoś inny się wypowie.

 

Mógłbyś wymienić ją sam. Jeżeli kupujesz od razu replikę i lufę na specu sklep powinien za darmo przeprowadzić wymianę. Jeżeli replikę masz u siebie i chcesz ją wysłać aby wymienili tą lufę, będziesz musiał zapłacić 25 zł (usługę tą powinieneś znaleźć w zakładce "Tuning replik ASG")

 

Gumkę polecam zieloną G&G (http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_134&products_id=2950&name=G&G_-_Silikonowa_Gumka_HopUp_-_zestaw_-_Zielona)

Link to post
Share on other sites

Jeśli uznasz, że skupienie "z pudełka" Ciebie nie zadowala- kupujesz preckę.

Replika wygląda na typową eMkę, więc lufa 363 jak najbardziej pasuje.

Wymiana lufy nie oznacza wymiany innych części, ale warto od razu wymienić gumkę HU.

Jak będziesz myślał i nie robił niczego na siłę to bez problemów zmienisz lufę.

Najprościej będzie zadzwonić/napisać maila do sklepu.

 

Ad Twój link- JBU nie ma wiele wspólnego z preckami. Lepsza będzie systema, guarder ciut słabszy.

Gumka- zielona G&G, czarna systemy.

Link to post
Share on other sites

Lufa i dobra gumka HU mogą poprawić celność i zasięg repliki.

Wiesz, nie wiem czy akurat JBU to super strzał. Może jakaś Systema, Modify albo, na bogatości, Prometheus ? Tzn. JBU może się trafić aż nadto OK, ale możesz też się przejechać. Tak już jest z większością tańszych luf. Idealna gumke HU polecił ci kuba23. Bierz w ciemno.

 

A całość zamontujesz sam bez większych ceregieli ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Żeby nie zaśmiecać nowym tematem to podepnę się tutaj. Mam LMT/KWA Defender 4. Na wstępie chciałem wymienić gumke na G&G zieloną, ale przeczytałem że wymieniając gumkę warto od razu lufę precyzyjną wstawić. Po przejrzeniu forum wybór padł na promyka. Tylko, że nigdzie nie mogę znaleźć takiej w sklepach. I pytanie, czy można je jednak jakoś kupić od ręki czy rozejrzeć się za czymś innym? Jeśli coś innego, to co warto wsadzać do tej eMki? Bo słyszałem, że stockowe lufy w tych KWA są spoko i jak wymieniać lufę to już na coś z górnej półki. Warto się za to brać czy w ogóle olać temat?

Link to post
Share on other sites

Znaczy nie chce tam jakiejś precki na dłuższy czas. Póki co zaczynam więc potrzebna mi precka która wytrzyma z rok i będzie średniej jakości. Więc zakupie guardere a po roku wymienię na coś z wyższej półki. Bo pewnie jako swiezak i tak nie odczuje różnicy między promkiem a guardera. A budżet póki co pozwala mi tylko na lufe do 150zl więc szału nie będzie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...