Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

konwersja do hk 416


Recommended Posts

Witam,

szukam, szukam i znaleźć nie mogę, witki opadają i kursy walut.

Szukam konwersji do HK416, lecz wszedzie cisza.

http://azteko.pl/boyi-front-hk416-pelny-ris-p-1900.html - coś takiego mnie interesi. Ważne aby ris miał ten ząbek, który włazi na korpus. Oczywiście szukam najlepiej całej konwersji tak jak w linku. Ktoś coś wie gdzie to dostać (w miarę ludzkich pieniądzach)?

Link to post
Share on other sites

Ja szukałem dość długo i tylko Azteko dało mi pozytywną odpowiedź. Mają i korpus z oznaczeniami i jak się dobrze zagada to cały front przedni.

p.s

Od WGC dostałem informację, że owszem mają korpus, ale nie planują posiadania frontów.... to na ch.. ten korpus?

Link to post
Share on other sites

To prawada, braki towaru i to straszne. Kolba to tylko od PJ i to stara wersja. Najnowszej wersji nie można nigdzie dostać. Nie licząć dodatków typu: muszka - szczerbinka VFC swoich części nie wypuszcza na rynek. O szynach od Geissele nawet nie ma co wspominać. Tak samo o wersji roboczej A5. Ciężkie czasy dla fanów HKaśki nastały i nawet filmy o Bin Ladenie i jego spotkaniu z 5.56 od HK 416 nie pomagają.

 

p.s

VFC wypuściło konwersję IAR do HK ale tylko do ich gen 2.

Link to post
Share on other sites

Opcją jest kupno ostrych części do HK :icon_biggrin: Np taka kolba za 130 dolarów :icon_biggrin:

 

Gdzieś wyczytałem, że ta kolba nie pasuje bez przeróbek do AEG. Tak samo jak kolba od gazówek. Wymagane jest piłowanie itp.

 

@Seger: Kup VFC nowe lub BOYI i tuninguj :icon_smile:. Ewentualnie czekaj na TM, niedługo ma się pojawić, a znając ich napewno będzie na najwyższym poziomie.

Edited by Aiven
Link to post
Share on other sites

On tak ma, nie przejmuj sie nim ;)

Nie no, raczej temat oleję. Azteko nie odpisało (moze jutro odpisze, może za rok - kto wie?) Wolę zostać już przy m4 cqb lub cqbr.

Na replike chcę wydac nie dużo kasy, bedzie to dodatkowa replika, któa mało bedzie strzelac.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...