Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Scharf

Weteran
 • Content Count

  798
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, Przykro mi, że tak wyszło. Przeprosiłem cię w rozmowie prywatnej. Ogłoszenie dalej wisi ze względu na to, że mam dużo na głowię (dlatego też wysyłka tak długo trwała). Już poprawiam ogłoszenie, dzięki za zwrócenie uwagi.
 2. Hej, przeprosił. Dostałem towar.
 3. Jak w temacie. Całą konwersacje macie na screenie Wysłana kasa 50 pln.
 4. Jedyne czego będzie się bał Pan Kwiecień to sprawa na policji ze tego względu że jest mundurowym i jakieś sprawy około prawne (tym bardziej o oszustwo etc.) będą mu siedziały na papierach :icon_smile: Od początku swojej kariery w ASG zachowuje się w taki sposób jak przedstawiło to wielu ludzi w tym wątku i nie tylko. Od zawsze mówiłem że to krętacz, oszust i generalnie rzecz ujmując osoba z którą nie za bardzo można prowadzić interesy. I za każdym razem byłem wyzywany w cebulackim stylu, by po krótkim czasie było "Scharfu no miałeś racje co do Znachora - Mountebank". Nazwa Mountebank zosta
 5. Gościa znam od 2010 roku, zawsze miał coś na sumieniu, mi do tej pory jest winny gbv3 (od 7 lat !) poprostu na YT i FB startował z czystym kontem i na tym bazował. Jak widać i tutaj się do niego przekonali. Krętacz jakich mało. Trela walcz z typem, on jest taki bo jeszcze mu sie nigdy nikt do dupska nie dobrał.
 6. Temat Piotra Kwietnia wraca jak bumerang, odkąd go znam ktoś ma do niego jakiś problem z krętactwem i oszustwem. Zawsze dziwiło mnie że tylu ludzi oddaje mu w jego ręce kupe kasy. Cóż...
 7. Scharf

  Fabson93

  Fabson93 to jeden z lepszych kontrahentów z jakimi mialem do czynienia.
 8. Witaj, Mam replikę HK od momentu jej wyjścia na rynek Polski. W replice nic nie zmieniałem, po serwisie wstępnym i doszczelnieniu układu dała na chrono 460 FPS. Miałem już 2 inne repliki WE i jestem z nich bardzo zadowolony. Na + Lufa i komora, bardzo fajna szczelność i spasowanie Wykonanie zewnętrzne w klasie VFC (niestety nie ma markingsów) Zwalniacz springa na pozycji selektora SAFE Stokowo wzmacniany GB poprzez wykonanie nacięć w oknie cylindra. Mocny silnik Na - Silnik piszczy na zębatkach Prowadnica kolby jest malowana bardzo słabą farbą W razie czego zapraszam na PW,
 9. Koledzy, mam Tavorka i pojawił się problem z podawaniem kulek, nie jest to wina magów. Wcześniej działał bez zarzutów, po 1 strzelance przestał podawać, jakiś pomysł ?
 10. A ja dodam swoje 3 grosze. Z musashim miałem dila i mimo że był to dil nie do końca udany, gość oddał część kasy bez zbędnego ociągania się.
 11. http://wmasg.pl/pl/consignment/show/704079 To jest CA ? Bo raczej nie wydaje mi się.
 12. Ogarnijcie sie. Od dzis jak zobacze agx wystawionego jako m320, nawet jesli bedzie tekst ala "jak" "krotsza wersja" kasuje.
×
×
 • Create New...