Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika- kompletnie zielony.


Recommended Posts

A więc koledzy kupują repliki. Jeden kupił za 250 zł replikę na sprężnę 360 fps. I już chce ją zmieniać. A ja nie chcę popełniać tego błędu. Więc pytam się was. Chciałbym mieć dosyć dobrą replikę, nie chińską. Elektryczną, żeby kulka dość daleko leciała i była celna. Np. co to za replika? Dobra, a może zła?

http://allegro.pl/karabin-elektryczny-m4a1-ch-3081a-ful-opcja-asg-i2872160198.html

Interesuje mnie model M4 i MP5 i G36.

Chciałbym wydać 200zł. No ale jeśli będze trzeba więcej to poczekam parę miechów.

I nie wiem czy kupywać zestaw czy oddzielnie wszystko. I ile fps. I ile dała by zmiana gumki hop- up?

Link to post
Share on other sites

Przedmiot wybrany przez ciebie trudno nazwać repliką.To najgorszy wybór jaki można w tym przedziale cenowym zrobić.

 

Masz dwa wybory:

 

Dozbieraj jakieś 200 zł i kup cm028,albo g36 jg lub gfc.

 

Kup shotgun agm 003,albo inną np DE ze sklepu Taiwangun.Wbrew pozorom na start świetne repliki.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Tej repliki nie kupuj, bo dalej tym rzucisz niż strzelisz. Do 200 zł polecam Shotgun 003 AGM, okulary Uvexy, kulki, mundur i strzelać. Ten shotgun ma skuteczny zasięg nawet w granicach 40-45m. Jest to bardzo fajna i polecana replika, sam miałem, polecam. Replika ma 300 fps, więc w sam raz do CQB, a i w lesie też da radę. A co do replik-takie za 150 elektryki są z plastikowymi gearboxami, które szybko się psują, mają słabe osiągi i są full plastik. Podam linki:

 

-Shotgun- http://www.taiwangun...ng-003-agm.html do wyboru z kolbą lub bez,

-Okulary- http://www.specshop....-_Przyciemniane ,

-Kulki- http://www.taiwangun...zt-guarder.html ,

Mundur kup z demobilu, za 50 zł kupisz komplet.

 

 

EDIT. Z tym shotgunem będziesz miał przewagę niż nad elektrykami kolegów za 200 zł.

Edited by korpus
Link to post
Share on other sites

Za 350 pln na naszym komisie jest stokowy rk 01sw. Czyli porządna replika do tego na allegro wpisujesz uvex I-VO wydajesz jakieś 4 dyszki na nie.

Potem paczkę kulek kupujesz gdziekolwiek (z racji jakości polecę g&g o masie 0,25 lub 0,28 grama) i za niecałe 500 złotych jesteś wyekwipowany.

Jeżeli budżet nie przekroczy 200pln to niestety zostają sprężynowe strzelby z których AGM003 jest w tej chwili najsensowniejszy.

Link to post
Share on other sites

Oho, Powała znowu się rozkręca. Tylko o taktycznej arafatce zapomniałeś. I niemieckiej fladze na czoło.

 

Ale polecanie *kiepskich* okularków za 15 zł to ty sobie daruj.

Bardzo uprzejmie Cię proszę, "odklej" się ode mnie... :icon_evil:

Jeśli chcesz się wypowiadać w temacie merytorycznym to wypowiadaj się merytorycznie, bo swoim postem niczego twórczego nie wniosłeś. :sciana:

Krytykę i "wycieczki osobiste" zachowaj dla siebie.

 

Co do okularów STI/SRC, używałem ich przez 4 (słownie cztery) lata bez przykrych doznań, a dodam, że w naszej Ekipie używa ich kilka osób i jak na razie spełniają swoją rolę. Może nasze szczęście, że nie trafiliśmy na idiotę strzelającego w oczy z 5 m.

 

@Nikodem, ze sprężyn warto kupić tylko shotguna. Jeden z lepszych za sensowną cenę to AGM.003.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Co do okularów STI/SRC, używałem ich przez 4 (słownie cztery) lata bez przykrych doznań, a dodam, że w naszej Ekipie używa ich kilka osób i jak na razie spełniają swoją rolę. Może nasze szczęście, że nie trafiliśmy na idiotę strzelającego w oczy z 5 m.

Miałem styczność z takimi i bałbym się coś takiego założyć. Może szkiełka dają radę, ale oprawki nie grzeszą wytrzymałością. No ale cóż, może trafiliście na inną partię/producenta, czy coś w tym stylu.

 

W każdym razie nadal uważam, że zakup takich okularów jest co najmniej ryzykowny

Link to post
Share on other sites

Miałem styczność z takimi i bałbym się coś takiego założyć. Może szkiełka dają radę, ale oprawki nie grzeszą wytrzymałością. No ale cóż, może trafiliście na inną partię/producenta, czy coś w tym stylu.

 

W każdym razie nadal uważam, że zakup takich okularów jest co najmniej ryzykowny

 

I dobrze uważasz.

Bez względu na to, czy ktoś opowiadał, że używał i nic się nie stało to nie należy kupować takich okularów.

Przecież każdy na forum mówi, że nie należy oszczędzać na ochronie oczu, także nie namawiajmy na kupowanie tańszych okularów/gogli bo to przeczy tej zasadzie, okulary mają, ba muszą mieć co najmniej dobrom opinie.

I nie denerwuj się drogi Powało, ale taka jest prawda.

 

http://allegro.pl/ok...2877468882.html

 

Różnica 15 zł (nie licząc przesyłki) a opinia o niebo lepsza...

Co do tematu chyba wszystko już jest napisane.

Edited by JoHnnY:D
Link to post
Share on other sites
(...) okulary mają, ba muszą mieć co najmniej dobrom opinie.

I nie denerwuj się drogi Powało, ale taka jest prawda.(...)

Ja się nie denerwuję opinią o okularach, jeszcze do niedawna miały dobrą opinię i były to jedyne okulary dla "czteroocznych". Na pewno lepszym wyborem będą UVEX-y, do których zresztą też podałem link, a "czteroocznym" polecam ESS-y z wkładką korekcyjną.

Link to post
Share on other sites

Lepiej mieć dobre okulary i średnią replikę, niż mieć okulary za dyche i replike full metal, a na najbliższej strzelance stracić wzrok. A co do repliki, to polecam cm.028, cm.028s cm.028a cm.028b - najlepsze wg mnie na początek. Chyba ze się pokusisz na g36 o kilkadziesiąt złotych więcej. Ja wczoraj na alledrogo zakupiłem cm.028s full metal za 350zł ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...