Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM 045-popychacz


Recommended Posts

Witam, mam problem z repliką, a mianowicie na auto poda 2 pierwsze kulki potem loteria, na semi replika działa normalnie. Dowiedziałem się, że może to być problem, który rozwiązałby opóźniacz popychacza.

W związku z tym, że jeszcze mam gwarancję, to nie chcę grzebać przy gearbox'ie, czego wymaga zamontowanie opóźniacza i moje pytanie brzmi, jeśli zmienię batkę na 8,4(obecnie mam 9,6) to auto będzie śmigać normalnie, czy raczej to nic nie da?

Z góry dzięki za odp.

Edited by soapmc95
Link to post
Share on other sites
A jakiej to firmy ammo używasz? sprawdzałeś różnych producentów

To może faktycznie powodować u mnie problem, bo używam http://gunfire.pl/pr...-0-25g-1kg.html

Tylko, że kumpel również z CM 045, używa tej samej amunicji i gdy wymieniłem się z nim magazynkiem, to u mnie problem pozostał, a u niego jak śmigało tak śmiga, ale spróbuję poeksperymentować z kulkami... http://gunfire.pl/product-pol-1152194705-Kulki-Guarder-0-25g-4000-szt.html ...mogą być?

Edited by soapmc95
Link to post
Share on other sites

Pytanie trochę z innej beczki, jednak wysyłam do nich tą replikę i niech serwis się tym zajmie. Przy okazji chciałbym zmienić sprężynę na http://www.taiwangun.com/gearboxy-oraz-ich-czesci/sprezyny-glowne/sprezyna-m130-acm.html (jeśli karabin zakupiło się w ich sklepie to montaż jest darmowy, więc przy okazji mojego problemu chciałbym załatwić sprawę ze sprężyną). Czy muszę coś jeszcze zmieniać, jeśli chcę włożyć mocniejszą sprężynę? Czy żywotność repliki i ROF znacząco spadną po wymianie sprężyny na mocniejszą?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam ponownie :icon_razz2:

Replika była już dwa razy w serwisie i dwa razy wykonali ten sam zabieg, wymiana gumki hop-up.

Gdy przyszła do mnie po raz pierwszy z serwisu problem nie znknął, ale panowie twierdzili, że wszystko jest ok, wysłałem do nich ją po raz drugi, znów wymiana gumki i ponoć wada usunięta, dodam, że replika ponoć działała gdy do nich doszła. Powrót repliki z serwisu nie strzela prawidłowo, po jakimś czasie wszystko ok na drugi dzień strzelanka i znów replika nawala. Czy ktoś wie w czym może leżeć problem? Replika ma przebłyski, że wszystko działa jak powinno, ale przeważnie nie bardzo jej to wychodzi, a serwisanci twierdzą, że wszystko jest ok. Ktoś wie w czym może leżeć problem, żeby Panów serwisantów naprowadzić na ewentualny problem?

Link to post
Share on other sites

Nie, kiedy przyszła do mnie po raz pierwszy z serwisu nie strzelała prawidłowo na auto, bez względu na to czy jest w pomieszczeniu zamkniętym, czy w otwartym terenie. Wysłałem ją drugi raz, przyszła do mnie z powrotem, że niby sprawna i wystrzelili kilka magów, wymienili tylko gumkę na SYSTEME, bo ich prosiłem, gdyż za pierwszym razem przyszła do mnie z gumką serwisową. Tak więc wychodzę z nią na taras i problem znów się pojawił, repliki strzela na auto jak chce tzn. kulki wylatują kiedy chcą, czasami nawet w ogóle. Po jakimś czasie załapało i strzelała normalnie, pojechałem z nią na spotkanie i od pierwszych minut problem znów zaczął mnie nękać. Zdarzają się momenty, że działa normalnie :icon_cry:

Jestem już zmęczony, wysyłaniem do nich repliki i traceniem gotówki na opłacanie przesyłek :mad:

Edited by soapmc95
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Tak jak wcześniej wspominałem, replika była już dwa razy w serwisie i jak nawalała tak nawala. Replikę rozkręciłem, wyjąłem gearboxa i podpiąłem do niego baterię. Zauważyłem, że na auto dysza nie cofa się do końca, a na semi wszystko chodzi normalnie, tylko czasami nie cofnie się do końca, co tłumaczyłoby nie zbieranie kulek na auto, czy pojedyncze zacinki na semi. Ktoś ma jakiś pomysł, z czym to może być związane? :maniak_usmiech:

Link to post
Share on other sites

Nie dorobiłem, bo replika teraz więcej leżała w serwisie, niż w moich rękach i chyba znowu ją wyślę. Tylko chciałbym wiedzieć, co może jej dolegać, żeby panów z serwisu naprowadzić, bo znowu mi wyślą replikę ze zmienioną gumką :icon_cry:

Niby to ich obowiązek, ale obawiam się, że znowu będę musiał odesłać replikę.

Edited by Pixel_95
Link to post
Share on other sites

Zadzwoń pogadaj z Panem Kierownikiem serwisu.

Na zębatce tłokowej musisz mieć opóźniacz a poza tym gumka musi być odpowiednio zamontowana .Zębatka cymy ma grubszego "dinksa" niż standardowo wiec albo zamontują coś plastykowego albo wymiana zębatki i opóźniacz.

Często za głęboko wciśnięta gumka HU blokuje kulki w komorze.

Opisz problem dokładnie w formularzu reklamacji.

 

Ps. ta replika obecnie działa mi bez problemów przy 26 rps. lecz mam opóźniacz na tłokowej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...