Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pomoc w wyborze Multicam do... szkoły


Recommended Posts

Witam, ostatnio zamarzyłem sobie kupić spodnie w multicamie nie na strzelanki (to dopiero jak się trochę zużyją) ale do szkoły i na miasto. Wiem że producentów i krojów jest na rynku masa i raczej sam dobiorę najodpowiedniejszy dla mnie (chociaż jeżeli ktoś chciałby się podzielić swoją opinią to będę zobowiązany), jednak mam wielki problem z materiałem z jakiego je wykonano, a dokładniej- obawiam się teflonu. To dla mnie żaden biznes jeżeli będę miał spodnie (dla mnie samego) mega lansiarskie i wygodnie skoro w cieplejsze dni po minucie będę się w nich gotować. Jakich producentów spodnie nie są pokryte tym badziewiem? Mam zamiar nosić je na miasto i do szkoły, cały rok poza latem- tylko w zimniejsze dni. Od razu mówię że odpadają:

-helikonowy syf (mam, żaden lans chińczykiem :icon_razz:)

-szycie miwo, ps itp.

-"megawykoksane" nowoczesne wzory i szycia za które zapłacę 300zł i kolejne 100zł za ściągnięcie z ebay.

Pozdrawiam.

Edited by Kryhan
Link to post
Share on other sites

No już teraz nie edytuję ale z tego co obserwuję to masz rację :icon_razz:

Za takie "mega" to zapłacisz jakieś 1000-1500zł i kolejne 100/200zł za wysyłkę :icon_razz:

 

Ja bym poszukał KAMA/MIWO w wersji dla DWS/

A ja bym nie poszukał. Dlaczego? Odpowiedź nad cytatem :icon_smile: Po pewnym zużyciu w warunkach miejskich spodnie mają być pierwszym krokiem w stylizacji na amerykańca, więc polskie suezy/multikamy odpadają.

Edited by Kryhan
Link to post
Share on other sites

Yahalom, napisałem że szycie made in poland odpada, bo jest POLSKIE (a ja mam zamiar te spodnie wykorzystać do stylizacji na USMC). Do moich poszukiwań wliczam oczywiście użytki w dobrym stanie z allegro, raczej nówek nie kupię. Dzięki za rady, czekam jeszcze na opinie innych :)

Link to post
Share on other sites

Kiedyś mówiłem- dla mnie stylizacja to kontrakty z tańszych rzeczy, z droższych dobre kopie. Spodnie są dla mnie rzeczą tańszą. Co do USMC to fakt, popisałem się :icon_smile: 75th rr... chyba o to mi chodziło :icon_razz:

Jeszcze raz, prościej sformułuję pytanie.

Szukam spodni- w multicamie, mają być narazie do szkoły (nie muszą być pancerne), potem do stylizacji (czytaj- kontrakty US) takie, w których nie odparzę sobie dupska (odpada propper i teflon). Ok. 200zł za używki. Nie wiem jakie, halp pl0x.

Dodam że mam spodnie mcuu z chyba 50% cotton 50% nylon. Czasami mi w nich za gorąco ale w gruncie rzeczy- to jest to. Coś takiego w multicamie?

Pozdrawiam.

Edit

Czas na trochę hipokryzji. Jeżeli taki np. Masiff nie jest kontraktem (niestety w tej chwili sam tego nie sprawdzę bo poza domem mam taki internet że wmasg ładuje mi się 10 minut) ale szyje dobrze jakościowo i materiałowo to takie coś też mi podpasuje.

Edited by Kryhan
Link to post
Share on other sites

Wiciok, szperając na forum większość osób płacze że latem i późną wiosną w teflonowych propperach nie idzie wytrzymać. Osobiście nie nosiłem, nawet nie dotykałem ale ufam ludziom z wmasg :icon_smile: Ponadto przyznam się że skrót OCP widzę pierwszy raz :P

Edited by Kryhan
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...