Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Tylko mam problem bo ja nie umiem tego nawet sprawdzic .

Jestem w te klocki wogole nie ogarniety,a jak pisalem wczesniej to nikt mi niechcial pomoc konkretnie.

Niewiem moze maszjakis filmik albo cos ,bo za niedlugowszyscy ida sie strzelac a ja niemam czym:(

 

Tylko ze ja tego nawet sprawdzic nie umiem, moze masz jakis filmik?

Link to post
Share on other sites
Wyczyść lufę, wyzeruj hopupa, kup porządne kulki (G&G)

Pewnie nie doczytałeś, że autor - primo kupił kulki G&G, secundo nie wie jak się reguluje HU, ale to u Ciebie norma.

 

@Mintaj, po lewej stronie przy foregripie jest malutka dźwigienka, to jest regulacja HU. Nie smaruj kulek bo to tylko pogorszy sytuację. Jeszcze raz przeczyść lufę tak jak radził Moses, jeśli nie pomoże regulacja HU i przeczyszczenie, radziłbym wymienić gumkę na zieloną G&G.

Link to post
Share on other sites

Pewnie nie doczytałeś, że autor - primo kupił kulki G&G, secundo nie wie jak się reguluje HU, ale to u Ciebie norma.

 

@Mintaj, po lewej stronie przy foregripie jest malutka dźwigienka, to jest regulacja HU. Nie smaruj kulek bo to tylko pogorszy sytuację. Jeszcze raz przeczyść lufę tak jak radził Moses, jeśli nie pomoże regulacja HU i przeczyszczenie, radziłbym wymienić gumkę na zieloną G&G.

wyzerowane ,wyczyszczone , nic nie pomoglo

 

Czytalem ze tego typu bron ma to do siebie ze sie zapycha ale bez przesady,a ja wystrzeliwuje 3 kulki i sie zapycha

 

A czy moze to byc np.wina magazynka?

Karabin jest nowiutki wiec ta guma nawet niemiala jak sie zlochac

Link to post
Share on other sites

@autor.

Ja tez mam MP5 i mi podaje P&J przy 23 rps.

 

Ciężko jest podać dokładny model, producenta ect.

Jak nie masz pojęcia o majsterkowaniu to albo wysyłaj do sklepu na serwis ( gwarancja) albo osobie co się zna bo nie zawsze trzeba ingerować w GB .

Takie pytania na forum jak nie masz pojęcia do niczego nie prowadzą.

 

PS. I MP5 to nie karabin.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o zapychanie się kulek w komorze HU to być może chinole za bardzo wcisnęli gumkę HU do komory do ktorej niestety da sie wcisnąć bardziej niż powinno być. Pomorze wyciągniecie lufy z komorą i rozłożenie komory i złożenie ponowne poprawnie komory, przy okazji można zrobić tzw. Teflon Fix który dodatkowo doszczelnia gumke HU względem lufy.

 

Teflon FIX:

Link to post
Share on other sites

Jeśli zmiana kulek nic nie daje, zmiana magazynków nic nie daje, zmiana gumki nic nie daje, czyszczenie lufy nic nie daje to czas otworzyć gejboksa i sprawdzić listwę dosyłacza dyszy, opóźniacz na zębatce tłokowej (czy jest czy nie ma, jak nie ma to założyć kosztuje grosze) no i na koniec dysza :D

Link to post
Share on other sites

Moja replika była dwa lub trzy razy na serwisie przed pierwszym użyciem jej w boju :icon_biggrin: Niestety nie odpowiedziałeś mi na moje pytanie, otóż gdzie dokładnie blokują ci się kulki, bo od tego trzeba by zacząć.

no wlasnie nie wiem ale podejzewam ze tu jak gumka hop up , ta dosc ze karabin 400 zl to jeszcze za serwis no pewnie
Link to post
Share on other sites

Jak załadujesz magazynek, włożysz go do repliki i wyciągniesz, wypada z repliki kilka kulek? Jak włożysz, strzelisz kilka razy aż do zablokowania się kulek i wtedy wyciągniesz magazynek, też wypadnie kilka kulek? Dźwięk wydawany przez replikę podczas próby strzału, gdy replika nie chce strzelać jest taki jak przy strzelaniu na sucho (bez magazynka), czy taki jak przy normalnym strzelaniu (zanim przestanie strzelać)?

Link to post
Share on other sites

Jak załadujesz magazynek, włożysz go do repliki i wyciągniesz, wypada z repliki kilka kulek? Jak włożysz, strzelisz kilka razy aż do zablokowania się kulek i wtedy wyciągniesz magazynek, też wypadnie kilka kulek? Dźwięk wydawany przez replikę podczas próby strzału, gdy replika nie chce strzelać jest taki jak przy strzelaniu na sucho (bez magazynka), czy taki jak przy normalnym strzelaniu (zanim przestanie strzelać)?

1.wypada

2.tez wypada

3. dzwiek jest stlumiony

 

Jak załadujesz magazynek, włożysz go do repliki i wyciągniesz, wypada z repliki kilka kulek? Jak włożysz, strzelisz kilka razy aż do zablokowania się kulek i wtedy wyciągniesz magazynek, też wypadnie kilka kulek? Dźwięk wydawany przez replikę podczas próby strzału, gdy replika nie chce strzelać jest taki jak przy strzelaniu na sucho (bez magazynka), czy taki jak przy normalnym strzelaniu (zanim przestanie strzelać)?

1.wypada

2.tez wypada

3.dzwiek jest stlumiony

Link to post
Share on other sites

3.dzwiek jest stlumiony

 

Stłumiony, czyli taki jak przy normalnym strzelaniu, czy coś po między normalnym strzelaniem a na sucho?

 

//Edit

 

Jak replika przestanie strzelać i wyciągniesz magazynek to wypadają z repliki wszystkie kulki, czy np. w lufie lub komorze hop-up zostanie jakaś kulka?

Edited by Luminofor
Link to post
Share on other sites

Tak sobie przeczytałem wszystkie posty w tym temacie i nasuwa mi sie tylko jedno: niewidomy prowadzący głuchego.

 

Wyślij na serwis, albo sam pomyśl i zacznij robić metodą prób i błędów. Kup sobie parę części, poczytaj odpowiednie teamty na forum. Tak chyba zaczynali wszyscy serwsianci

Link to post
Share on other sites

Tak sobie przeczytałem wszystkie posty w tym temacie i nasuwa mi sie tylko jedno: niewidomy prowadzący głuchego.

 

Wyślij na serwis, albo sam pomyśl i zacznij robić metodą prób i błędów. Kup sobie parę części, poczytaj odpowiednie teamty na forum. Tak chyba zaczynali wszyscy serwsianci

Takie samo odczucie mam po przeczytaniu ich postów :D

 

Zaopatrz się w nową gumkę HU, wymień obecna na nową. Kup dobre kulki np. G&G i próbuj. A z drugiej strony to zapytam czy znasz się na serwisowaniu replik? Skoro ją rozebrałeś i twierdzisz że wszystko jest na swoim miejscu to musisz mieć jakieś pojęcie....

Link to post
Share on other sites

Tak sobie przeczytałem wszystkie posty w tym temacie i nasuwa mi sie tylko jedno: niewidomy prowadzący głuchego.

 

Ale głuchy widzi, więc może powiedzieć ślepemu co i jak, a wtedy ślepy może głuchemu to pokazać. Właśnie dlatego próbuję się w miarę dowiedzieć co i jak, ale na razie pewnie to coś z hop upem, może gumka jest krzywo założona...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...