Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m4a1.pro


Recommended Posts

Strona sklepu została wyłączona. Kwestią otwartą pozostaje czy definitywnie, czy też to tylko chwilowa zadyszka.

 

Podobnie jak kolega Shiloh my również mieliśmy otrzymać ze sklepu paczkę polimerowych midów KWA. Z tym, że magazynki te miały zostać przesłane na adres kolegi, który nawiązał kontakt z mr. Kaszyńskim. Po dwóch tygodniach oczekiwania, kolejnym telefonie, kolejnej rozmowie i upływie kolejnych dwóch tygodni oczekiwania uznaliśmy temat za niebyły.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Potwierdzam. Strona wciąż działa i dalej zachęca do kupna swoimi cenami. Zwłaszcza produktów KWA-USA, które w ostatnim tygodniu (niestety) wyparowały ze wszystkich polecanych sklepów na WMASG.pl. Proponowałbym(sugeruje jako nowa osoba na forum), aby do uzyskania przez właściciela odpowiedniego poziomu usług i zaufania, dodac ten sklep do zakładki "Jak zacząć" z dopiskiem "UWAGA NA ....." //jak to ma miejsce z AIRSOFTXTREME.

 

Pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites

Póki co, na podstawie opinii użytkowników, sklep istotnie nie sprawia wrażenia solidnego. Brakuje jednak przesłanek do oficjalnego uznania go za niepolecany, Przede wszystkim nikt nie stracił pieniędzy (a w każdym razie się tym publicznie nie pochwalił). Sprawa wygląda dość nietypowo, ale unikałbym radykalizowania. Oczywiście temat jest monitorowany i w razie czego Redakcja zareaguje stosowanie do okoliczności.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Znalazłem ten sklep szukając M4 od EA i pokusił mnie cenami KWA które odnalazłem po "rozejrzeniu się" wśród ich produktów. By mieć dostęp do niektórych opcji postanowiłem się zarejestrować i BAM! strona mi już nie działa. Następnie przeczytałem wypowiedzi kolegów powyżej i wszedłem na profil pana Kaszyńskiego i już po tym można rozpoznać że sklep będzie/jest do bani. Osoba która kieruje swoim interesem, sprowadza trudno dostępne w Polsce repliki z USA i podpisuje z umowy których nie zdołały zdobyć inne większe sklepy z dobrą opinią na swoim profilu wystawia całą masę tekstów "LEGIA :icon_biggrin: LEGIA ciii LEGIA...." itp to ja dziękuje ale z usług nie skorzystam. To chyba nie świadczy o rozsądku który potrzeba do kierowania firmą.

 

P.S

Panie Kaszynski prowadzi pan sklep, a polskich znaków nie łaska używać.

Edited by czarek3579
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...