Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

doradźcie czego potrzebuję?


Recommended Posts

Spoko, Becker to b. dobry kozik ;)

Kozik jak kozik. Mój Becker przeszedł testy poligonowe. Zrąbał kilka drzewek, porąbał mnóstwo klocków z najprzeróżniejszych gatunków drzewa, wystrugał setki gałęzi, wykonał 2 kompletne łuki ogniowe, powycinał wiele korzeni, przeciął oponę continental na pół razem ze stalowym oplotem. Tylko betonu nie ciął :P Nie oszczędzam go wcale. Kupiłem sobie ostrzałke lansky'iego i leży bezużyteczna bo nóż jak był ostry jak brzytew tak jest do tej pory. Lekko wię wytarła powłoka antykorozyjna (tzn zszarzała lekko a była czarna).

Z mankamentów noża wymieniłbym konieczność dbania o niego pod względem czystości i suchości. WD40 i szmata zawsze po powrocie do domu. Po nocy nad Wisłą spędzonej w pochwie nożyk załapał pierwszą plamke rdzy, ale się wytarła przy pracy :P

Drugą wadą jest jego cholerna ostrość, o której przekonałem się dzisiaj jak mi zdjął skalpa z palca do mięsa jednym nieuważnym pociągnięciem.

Kozik jest naprawdę dobry. Jego użytkownik jest skazany na noszenie dobrze zaopatrzonej apteczki.

Link to post
Share on other sites

no teraz sie chyba dopier... - a co specjaliści mówią o wpływie oplotu opony na tępienie ostrza ?

lodówki nieststy nie znalazłem na poligonie do pocięcia :P

 

cynik - ja nie z tych co kupują noże do zachwycania się nimi, ja mam zamiar z niego korzystać

jestem tylko pod wrażeniem tego co ten nożyk już dokonał bez jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu

 

ale i tak mojego BK bije na głowę fiskars 600 - tylko już się szczerba zrobiła po jednym "ekstremalnym" wypadzie kiedy każdy chciał se porabać co się tylko dało :P

Link to post
Share on other sites

PA - ja tez nie jestem z "zachwycaczy" ;)

 

A te opone to faktycznie rpzeoczylem, sorry, praktycznie nie spie od 36 godzin, imprezy ni eodespalem, mam krwiaki na ramieniu po grapplingu na parkiecie i w ogole fest ;)

 

Swoja droga w paitek bede sie bawil takim wlasnie BK jak kupiles ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...