Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwszy zestaw


Recommended Posts

Właśnie nie wiem czy te uvexy będą dobrze przylegać do twarzy bo bolle kiedyś przymierzałem i przylegały bardzo dobrze.Dodam, że w okolicy nie ma żadnych sklepów militarnych gdzie można by było po przymierzać inne modele.

 

Czy są może jakieś inne okulary które kształtem przypominają bolle?

Czy wszystkie google są dopasowane do twarzy tak aby nie było ryzyka, że kulka wpadnie w szczelinę i uszkodzi oko?

Edited by Tomek0117
Link to post
Share on other sites

W przypadku gogli praktycznie nie ma ryzyka dostania się kulki pod szybkę z powodu ścisłego przylegania do twarzy.

Gdy masz na nosie okulary takie ryzyko istnieje, a producenci oferują różne kształty szkieł. Z podobnych do tych bolli to właśnie Uvex wydaje się najrozsądniejszy.

Link to post
Share on other sites

Właśnie mi zależy na jak najlepszej ochronie oczu. Czy gogle sprawdzą się tylko w cqb czy też w lesie?

Z tego co przeczytałem na forum to polecane są Bolle x800 lecz są one strasznie duże a ja mam małą głowę i wyglądał bym w nich jak płetwonurek :icon_wink: czy istnieją jakieś gogle o mniejszych gabarytach?

 

Czy ten pakiet lipo będzie pasował do G36C od JG?

Link to post
Share on other sites

x90 sądużo mniejsze od x800. mam x90 BSI (BSI to balistyczne, te bez dopisku są tylko ochronne, słabsze i sporo tańsze) i generalnie polecam, nigdy mnie nie zawiodły, po trzech latach urzytkowania nie ma żadnego śladu. jedyny mankament(nie tylko tych, ale generalnie gogli) to że zaparowują i to nieźle, jeśli sie nic z tym nie zrobi, to w 2 min nic nie widzisz. pod tym względem okulary są lepsze, poniewasz mniej parują.

 

Wybaczcie literówki i ewentualne ort. :icon_smile:

Edited by piotr23
Link to post
Share on other sites

Noszenie gogli bez hełmu powoduje jakiś dyskomfort ,ponieważ na zdjęciach wszyscy mają hełm i czy to w jakiś sposób wpływa na to, że gogle stabilniej leżą na twarzy?

 

Maksymalne ściągnięcie gumki trzymającej je na głowie. Ja nosze bez hełmu i leżą stabilnie. :)

Link to post
Share on other sites

Tych nie kupuj. Jak już to lepiej te ESS za 99zł, powinny być w lepszym stanie. Na Twoim miejscu zrezygnowałbym z hełmu i kupił nowe,dobre gogle. Nikt Cię nie wyśmieje jak będziesz biegał w samych goglach i jakiejś masce/kominiarce.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...