Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Witajcie ! Kolba regulowana do m16a4 !


Recommended Posts

Witajcie ludzie !! To mój pierwszy post i temat na tym forum także bez nerwów ok ??

Pytanie jest takie chce zakupić taką oto replikę

http://www.airsoftxt...METAL-ACM-.html

Wydaje mi się dobra (jeżeli macie zastrzerzenia piszcie, propozycje innej w tym samym przedziale cenowym do 850 zł metal powyżej 400fps)

I tu się rodzi problem bo ma stałą kolbę a ja chciałbym do niej kolbe typu najszybszy przykład CTR .

Czy tą prowadnicę można by było do niej zamontować ??

http://gunfire.pl/pr...-skladanej.html

Odpowiadajcie , doradzajcie ,podrzucajcie linki z propozycjami !!

Dzięki i czekam na odpowiedź :icon_smile:

Edited by MaciekNGD
Link to post
Share on other sites

Witajcie ludzie !! To mój pierwszy post i temat na tym forum także bez nerwów ok ??

Pytanie jest takie chce zakupić taką oto replikę

http://www.airsoftxt...METAL-ACM-.html

Wydaje mi się dobra (jeżeli macie zastrzerzenia piszcie, propozycje innej w tym samym przedziale cenowym do 850 zł metal powyżej 400fps)

I tu się rodzi problem bo ma stałą kolbę a ja chciałbym do niej kolbe typu najszybszy przykład CTR .

Czy tą prowadnicę można by było do niej zamontować ??

http://gunfire.pl/pr...-skladanej.html

Odpowiadajcie , doradzajcie ,podrzucajcie linki z propozycjami !!

Dzięki i czekam na odpowiedź :icon_smile:

 

Zapoznaj się z "podpiętymi" tematami w tym dziale.

Link to post
Share on other sites

Jakbym mógł dać łapke to za no.3 napewno byś dostał xD :) No a co sie jeszcze liczy jak nie fps ?? jeżeli ma 360+- to znaczy że skok może być od 300 do 365 ... Ta kulka ma latać a nie być niesiona przez wiatr ... może doradzisz jak te fps'y podwyższyć w szybki i łatwy sposób ?

Link to post
Share on other sites

Airsoftxtreme omijaj szerokim łukiem. Kumpel zamówił stamtąd replikę i dodatkowe magi. Replika przyszła ale magi nie. Takich historii o tym sklepie są setki jeśli nie tysiące i są opisane na forum.

Nie tylko fpsy się liczą bo ważna jest jeszcze jakość wykonania i spasowania części. Co z tego, że będziesz miał ileśtam fpsów jeśli lufa będzie miała średnicę 6,9mm przez co nie trafisz z metra w stodołę. Albo po co Ci milion fpsów jeśli wśrodku będziesz miał plastikowe części, które po miesiącu się zetrą i replika przestanie strzelać.

Najszybciej zwiększysz ilość fpsów zmieniając sprężynę na mocniejszą.

Link to post
Share on other sites

Łopatologiczny przykład że nie tylko FPS sie liczy:

jeśli kulka jest słabo podkręcana, to raz że zasięg jest znacznie mniejszy, a dwa, że wiatr będzie nią kierował w większym stopniu niż replika. Pomimo miliarda fps wyniki będą słabe :)

Najtańszy sposób na wyciągnięcie kilkunastu dodatkowych FPS'ów to dobre spasowanie części, doszczelnienie wszystkiego :)

 

@dr Ziolo

pkt. za trafną uwagę :D

Link to post
Share on other sites

Ja proponuję wystąpić z zapytaniem do sklepu o dostawę tych replik:

 

http://blacksword.pl/product-pol-680-Evolution-Airsoft-Lone-Star-Border-Patrol.html

 

http://blacksword.pl/product-pol-684-Evolution-Airsoft-Lone-Star-Border-Patrol-SBR.html

 

Może akurat się załapiesz na dostawę.

Nie sugeruj się FPS'ami repliki, bo prawda może się okazać okrutna i kupisz replikę z 450FPS'ami, a po chrono teście na kulkach 0,23 wyjdzie Ci 350 FPSów, bo się okaże, że replika miała podane FPS'y na kulkach o wartości 0,12. Te, które Ci podałem w linkach są jak dla mnie bardzo dobrze wykonane i mają wszelkie bajery działające jak należy. Do tego są metalowe. Są z serii Hard Core czyli stoją na najwyższym poziomie wykonania. Zerknij na opis i poczytaj tematy na forum. Tuning także wchodzi w grę, ale należy się liczyć z tym, że większa ilość FPS'ów, to większa liczba części do wymiany. Owszem, da się coś tam pogmerać, aby GB się nie rozpadł i mocy trochę przybyło, ale wiadomo, że jeżeli chce się większą moc to niestety należy zainwestować trochę kasy.

 

Proszę, tutaj masz link do świetnego artykułu odnośnie firmy i repliki w wyżej wymienionym odnośniku:

 

http://wmasg.pl/pl/armoury/show/184733?highlight=evolution+airsoft

 

To by było na tyle. Mam nadzieję, że odrobinę pomogłem.

Link to post
Share on other sites

RiS praktyczna rzecz. Latareczkę sobie zawiesić, tudzież chwycik jakiś porządny i ładny itp. tylko czy to akurat musi być kosztem jakości całej repliki? Na Twoim miejscu poczekałbym na dostawę i zamówił którąś z nich. Polatał bez taktycznego oporządzenia, bo jak mniemam jeszcze go nie masz? Czy to będzie kolejna Twoja replika, a oporządzenie masz po poprzedniej? A jak przyjdzie czas i uzbierasz te 130/160 zł na RiS'y, to wtedy zamówisz i będziesz się cieszył z super repliki oraz RiS'ów, a tak kupisz byle jaką replikę, ale RiS'y będą tylko po jakimś czasie uświadczysz luzów na łączeniach i już tak wesoło może nie być bo replika przy celowaniu będzie pływać w rękach.

Problem jest tylko taki, że wymagana jest cierpliwość w stosunku do braku na magazynie. Ale Ci, którzy są cierpliwi najmniej tracą.

Link to post
Share on other sites

Kolejną rzeczą jest też kolba stała ... Nie , nie mam akcesoriów ale mam już uzbieraną odpowiednią kwote na kupinie celownika kolimatorowego chwytu i latarki . Będzie to moja pierwsza lepsza replika (miałem wcześniej g36c za 160 zł.. rozpadło się ) i chciałbym ją w przyszłości apgrejdować ;D Ta z EA jest spoko tylko ten chwyt i kolba reszta miodzio . Jestem nawet troche zorientowany w temacie asg , lecz bardziej w teori niż w praktyce ..

Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak, najzwyklejsze chińskie risy w wmasgowym komisie chodzą po około 60 zł, nie ma co się przejmować brakiem oszynowania w nowej replice. Części do eMek jest cała masa i nie problem sobie wymienić, chociażby na całkiem przyjemne, tanie free floaty od Krakmanów. Polecam repliki od EA, kupując PJ czy tam Boyi narażasz się bardzo na smutną sytuację, kiedy zobaczysz u kumpla o wiele ładniejszą, ładniej strzelającą replikę za te same pieniądze. :icon_wink:

 

Kupująć EA żaden problem wywalić kolbę i front, absolutnie. Pamiętaj że łatwiej kupić sobie risy i mieć ładne body, niż mieć risy i zmieniać body. Tak samo łatwiej podkręcić gearbox, niż szukać i wymieniać body.

Edited by falloutpl
Link to post
Share on other sites

No tak .. Replika jak samochód - skarbonka ;) tylko że mniejsza .. Ale patrząc masz racje ... A możecie znaleźć coś w granicy 800-900 zł , m4 z risami i kolbą regulowaną ?? jakieś ~400 fps ?? NIE DA SIĘ ... to jest właśnie najgorsze ... jak znajdziesz coś ciekawego szyny kolba to korpus do dupy ... jak ma korpus i bebechy spoko to kolba stała i nie ma szyn .. dlaczego nie zrobią ideału xD . Czyli mówisz że ta emka z EA jest dobra . A możecie znaleźć coś w ten deseń ?

Link to post
Share on other sites

Możesz polować na te M4 EA z szynami RIS. Jak chcesz swój "ideał" to musisz dołożyć kilka stów. Licz się z tym, że czeka Cię też kupno baterii i ładowarki.

 

Jak chcesz coś z szynami RIS i fajną kolbą to popatrz na G36 CV firmy Umarex.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...