Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tania replika na start.


Recommended Posts

Nie mam zbyt wiele pieniędzy na razie. Mam tylko lekko ponad 100zł. Chciałbym mieć replikę z szyną na jakiś celownik itd. Z tego co szukałem to najlepsze shotguny za nie całe 200zł.

http://www.taiwangun.com/shotguny.html

Ale wdłg. mnie najlepszy to:

http://www.taiwangun.com/shotguny/shotgun-m56al-long-ee.html

Ale dziś czytałem poradniki z wyborem repliki. I natchnąłem się na tanią replikę:

http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1141736502-Replika-strzelby-M47A2.html#galeria

Ta replika spełnia moje kryteria:

-tania,

-posiada szynę RIS,

-w zestawie celowniki ( pewnie nie za dobre ale zawsze są),

-oraz okulary ochronne (tylko ciekawe czy dobre).

I czy ta replika jest dobra, celna i mocno strzela? I czy ta firma DE to dobra chińska czy jaka? I czy przez rok ona mi by posłużyła? I czy mogłem bym tu wstawić lepszą gumkę hop-up. I czy do tej repliki są części?

A co do elektryków to w poradniku pisało że da rade kupić elektryka z metalowym geareboxem, ale nic na razie nie znalazłem.

Dodam że chcę kupić szybko tanią dobrą replikę by strzelać się z kolegami. I nie mieć gorszej repliki od nich. Bo na razie jeden ma AK-47, niby dobrą bo zapłacił dużo za nią. A jeden snajperkę za ok. 200-300zł. I z tego co czytałem to te szoty były by lepsze od tej snajperki.

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Tanie karabiny snajperskie nie istnieją. Shotguny z DE nie są złymi replikami, sam miałem jedną strzelbę, akurat ta która Ci się najbardziej spodobała ma tanie, bezsensowne dodatki, które mają za zadanie upiększyć replikę. Wiele osób proponuje pompki od AGM, jak na start są one bardzo dobre. Można kupić elektryka z metalowym Gearboxem za 200zł ale będzie to dosyć zużyty chińczyk.

Edited by OldWolf86
Link to post
Share on other sites

Pewnie wielu wspomni rownież o AGM 003. Ja kupiłem z 3 magami bo w promocji za dyche (+ 3 z zestawu) + kulki z dowozem wyszło mnie coś koło 100 więc git. Jak nie masz stroju to wyszarpiesz mundur caly za 50 z flecka dobry do maskowania a to podstawa, za drugie 50 oksy z atestami tylko! Z tym kumpelom ze " snajpa"(pewnie pluje niż strzela) bym sie nie martwił macie takie same szanse na pierwsze trafienie z przewaga dla ciebie, jednak ak jesli elektryk to jest problem przez to ze pruje jak głupi, jednak nie jest to nie możliwe i przesadzone ze przegrasz - wiem z doświadczenia :D. Celownik inny ci nie potrzebny, gdyż tanie są poprostu do dupy i nie ma sensu, lepiej odkładać na coś lepszego, a jak będzie ci naprawde potrzebny to sobie zrobisz wbikajac gwóźdź z przodu i nic wiecej ci nie będzie potrzeba( ja nie robiłem żadnych modyfikacji). Podsumowując kup co chcesz (możesz polować na używki ale to jak totolotek) ja radzę Agm dobre kulki mundur i oksy i możesz śmigac.

Edited by Tajgers
Link to post
Share on other sites

Ja do niczego nie zmuszam, sam jestem zielony, wypowiadam sie tylko wtedy gdy jestem pewny ze nie badań głupot. Co do tego De repliki fajne ale nie warte swojej ceny dla początkującego, moze sa bardziej realistyczne ale mu to nie potrzebne narazie, liczy sie zasięg i celność jak i mobilnosc a za 200 zł moze mieć wszystko o czym pisałem wyżej, więc ja sie pytam ma cholerę mu ten DE?

A kolego z airsoftextreme nie kupuj- dlaczego? Poczytaj.

Edited by Tajgers
Link to post
Share on other sites

Mam AGMa (nawet 2) i miałem M47. Krótko i na temat. AGM jest lepszy i może konkurować (przy odrobinie wprawy) z AEGami. Jeśli M47 kosztowałby 50% tego co AGM to by się opłacał. Niestety kosztuje więcej (przez idiotyczne, nic nie dające dodatki) więc z wymienionych przeze mnie brałbym AGMa. Nie wypowiem się o jakości M56 bo nie miałem, nie widziałem.

Okularki z zestawu M47 możesz dać dla mamy żeby sobie krzakami w ogródku oczu nie wydziobała. Do ASG one się nie nadają.

Link to post
Share on other sites

AGMa bym brał jakby miał szynę. A m47a2 ma szynę i lepiej wygląda. A co do tych strzelb to są one wytrzymalsze od zabawkowych broni? Bo zabawkowe się rozwalają po tygodniu i nie da rady ich naprawić.

Edit:

Znalazłem bez dodatków:

http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-615-Shotgun-M47A.html

http://www.taniemilitaria.pl/shotgun-m47a-619-p-318.html#.UQL_Sb-Pl2A

Edited by nikodem239
Link to post
Share on other sites

AGMa bym brał jakby miał szynę. A m47a2 ma szynę i lepiej wygląda. A co do tych strzelb to są one wytrzymalsze od zabawkowych broni? Bo zabawkowe się rozwalają po tygodniu i nie da rady ich naprawić.

 

A co ty na tych szynach chcesz wieszać? Porządny osprzęt kosztuje wielokrotność wartości tych strzelb, więc nie wiem o czym w ogóle mowa :P . Poza tym broń ma być do strzelania, a nie spełniać rolę choinki.

 

 

Co do wytrzymałości, chińczyk jak chińczyk. Jak trafi się dobry egzemplarz i nie zamordujesz go, to będzie służył latami. kiepski - rozleci się pierwszego dnia. Ale z tego co wiem, trafienie kiepskiego zdarza się dość rzadko.

Link to post
Share on other sites

AGM to firma jakiegoś Azjatyckiego kraju (pewnie któregoś Chińskiego, bo są dwa jakby ktoś nie wiedział) ale to mało ważne - shotgun AGM jest wart swej ceny i nie ważne kto go robi.

Szyny i dodatki sprawiają, że shotgun jest brzydki. Takie moje prywatne zdanie.

Jeśli bardzo zależy Ci na szynach to bierz M47 ale jego osiągi są znacznie słabsze od osiągów AGMa przez co montowanie na M47 czegokolwiek jest średnio lub słabo sensowne. M47 ma za słaby zasięg i celność na lunetę (AGM zresztą też się do niej średnio nadaje), kolimator ma większy sens niż luneta ale uważam, że i tak M47 jest za słaby by warto było ładować na niego kolimator. Jedynie latarka ma sens na M47 (oczywiście jeśli komuś potrzebna) ale na AGMie też można ją zamontować - na nieśmiertelną izolkę (sprawdzone).

Link to post
Share on other sites

Czemu m47 jest słabszy od agm? A kolimator za 30 pln od de jak by się nadawał?

Bo:

- wygląda jak zabawka (AGM też nie jest mega realistyczny ale przynajmniej nie wygląda jak ze sklepu "świat malucha"),

- ma słabszy zasięg,

- jest mniej celny,

- dostajesz tylko jeden magazynek (z AGM dostajesz ich 3 a cena dodatkowych, oddzielnie kupowanych jest podobna).

Kolimator za 30zł raczej się nie nada. Będzie tylko "ładnie" (zależy jak dla kogo) wyglądał a w celowaniu raczej nie pomoże. Dodatkowo z M47 bez problemu można celować po lufie i poprawki wprowadzać obserwując tor lotu kulki (te circa 300fps nie jest zawrotną prędkością i bardzo często (prawie zawsze) widać tor lotu kulki). Zamiast wydawać na badziewia jak kolimator kup sobie porządną ochronę oczu.

Link to post
Share on other sites

Witaj kolego!

Po pierwsze: Pochwalic chcę M56AL od DE. Jak na moje lekko zezowate oko jest naprawdę ciekawą propozycją.

Po drugie: Chcę Ci go jednocześnie odradzic. Dlatego ,ze:

-Zasięg ma pewno słabszy od AGM 003.

-Jest drozszy od AGM 003.

Kasę która zostanie przeznacz na jakieś ludzkie kulki oraz PORZĄDNE,ATESTOWANE okulary...Cena zaczyna się od ok 30 zł,a nowe gałki oczne cięzko dostac w Polsce,jakoś brak dostawców.

Ponadto nie patrz na ofertę sklepów www.taniemilitaria.pl oraz www.airsoftextreme.pl .

Z pierwszym miałem do czynienia x lat temu i miałem szczęście. OBA SKLEPY SĄ NIEGODNE ZAUFANIA! UTOPISZ SWOJĄ KASĘ!

 

Czepię się takze Twego nikłego zaangazowania-na forum jest cała masa tematów których lekturę powinieneś miec za sobą. Rozumiem jednocześnie ,ze dział ten jest od pomagania nowym airsoftowcom i pochwalam to lecz uwazam ,ze wiedza powinna byc nabywana z wlasnej inicjatywy,nie podana na tacy. (Proszę o wybaczenie tej wycieczki)

 

(Rozumiejąc ,ze szukanie rzecz zmudna podam linki do tematów:) zgadnij gdzie były :D )

 

http://wmasg.pl/pl/articles/show/342574 - nt. ochrony

http://wmasg.pl/pl/articles/show/232920 - nt. wyboru repliki (mozesz,a nawet byłoby dla Ciebie dobrze gdybyś przeczytał dwie wcześniejsze części poradnika. W jakimś celu się LogaN postarał,nie?:) )

 

Nie obrazaj się tez, ja marudny jestem.

 

PS: Przepraszam za brak polskich znaków w postaci "c" z kreseczką oraz "z" z kropką ale mam duzy problem z moją maszyną do pisania. Jeśli bardzo razi w oczy i moderatorowi by się chciało to proszę o poprawienie tych braków.

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...