Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASG na kota - żadna prowokacja


Recommended Posts

Ten temat nie jest żadną prowokacją.

 

Wielcy moralizatorzy się znaleźli... Spodziewałem się takich wypowiedzi... jeden z moich kotów nie widzi już na lewe oko po ataku tego agresywnego kota.. i sobie pomyślcie ile to mu bólu sprawiło.. nie licząc ile oprócz tego się już te koty wycierpiały... byłem cierpliwy do czasu i próbowałem to rozwiązać inaczej.

Uważacie że lepszym rozwiązaniem jest ZABICIE tego kota poprzez wezwanie odpowiednich służb aby go uśpiły niż aby dostał siniaka od kulki ? Bo ja nie uważam żeby to było dobre wyjście,wole aby dostał kulką ,przestał przychodzić i żył dalej.

No ale może Wy wolicie odebrać życie zwierzęciu ? Może to według Was jest takie poprawne moralnie aby zabić to zwierzę niż pozwolić mu aby dostał plastikową kulką. W przypadku w którym mam do wyboru zło i mniejsze zło wole wybrać mniejsze zło, nie wiem jak Wy... Myślicie że ja się cieszę z tego rozwiązania? Że życie składa się tylko z dwóch kolorów - białego i czarnego? dobra i zła? Otóż nie.

Jeżeli mam do wyboru pozwolić aby 3 koty żyły w strachu przez następne X lat i narażać je na ból dzień w dzień, a także utratę wzroku pozostałych dwóch lub zabicie winnowajcy poprzez uśpienie albo sprawienie mu kilku siniaków, to przynajmniej dla mnie wybór jest bardzo prosty.

Inne sposoby się nie sprawdziły, więc albo doradźcie mi co wybrać aby kot jak najmniej ucierpiał albo się nie odzywajcie w ogóle w temacie i zostawcie swoje morały dla siebie ponieważ nie pytałem o to jak to jest uregulowane prawnie lub o to czy moralnie poprawne , ja już podjąłem decyzję i przyszedłem tutaj tylko zapytać się czy produkt który wybrałem nie zrobi większej krzywdy temu kotu niż zwykły siniak.

Link to post
Share on other sites

Kup Przygarnij psa.

 

Rozważałem takie rozwiązanie , ale niestety z powodu wielu okoliczności takie rozwiązanie nie wchodzi w grę.

 

Czy może ktoś podać bezpieczną wartość FPS? Taką która nie spowoduję przebicia skóry i obrażeń wewnętrznych żeby wynikiem był tylko siniak w przypadku plastikowych kulek.

Link to post
Share on other sites

Podam ci bezpieczną wartość; wedle prawa tego kraju od 500 do 8 tysięcy złotych grzywny lub do ośmiu lat więzienia. Obojętnie czy za rzucanie kamieniami, strzelanie z procy , wiatrówki czy aega.

 

Dotarło do niezmoralizowanego móżdzku.

 

Ps

ban za idiotyzm też się przyda

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...