Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Silnik Cyma VS Silnik Guarder


Recommended Posts

|_isek "NIE Lipo" ;]

 

Z tego względu dodałem stosowny opis w nawiasie (myślałem ze wystarczający) Domyślnie jeśli chcesz mieć lepszy roof to zastanów się nad lipo, Jak masz dobrą (wydajną) batkę na tradycyjnych ogniwach roof też powinien być w miarę dobry.

Edited by l_isek
Link to post
Share on other sites
Guest TheMango

U mnie zębatki cymy ciągną jak na razie (testowo) M140 (cisnęły też na M150) guardera, do tego Li-Po 11.1v - Rof około 18 k/s i to na stockowym, gorszym od cymowskiego, szarym silniku BOYIa.

 

Więc po co pchać nie wiadomo ile kasy w tunning, jak możesz mieć te 450 FPS na M130 i niezłego ROF-a nawet na dobrym Li-Po 7.4v, lub dobrej batce 9.6 V ? Wystarczy wstawić M130, ładnie wszystko złożyć, spasować i przesmarować...

 

Silnik cymy z niebieską dupą, jest naprawdę świetny.

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites

cyma ma stockowe dobre części, cymowski silnik jest bardzo mocny. W swojej mp5 w gearbxie wymieniłem tylko spręzynę, tłok i głowicę tłoka (głowicę na ciężką, ale stockowa też jest bardzo dobra) bardziej od części liczy się dobre złożenie i dopieszczenie gearboxa

co do smaru kup syntetyczny smar w castoramie do cylindra idealny. do zębatek ten sam lub najprostszy smar grafitowy.

Edited by l_isek
Link to post
Share on other sites

Gumkę też od razu wymień, czarny guarder to zło, kup zieloną G&G/systemę.

ROF ciężko będzie ocenić tak na oko, wystarczy, że poskłada to ktoś kto nie ma o tym pojęcia i ROF będzie tragiczny. Skoro robisz już taki tuning to polecam zmienić też okablowanie, zamontować deansy i najlepiej dobry mosfet.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...