Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja jestem za mlodymi. Przyklady Rega i Naviego pokazuja ze mozna miec i 50 lat i byc debilem. Co nie znaczy ze majac lat 16 nie ma sie za grosz rozumu.

Osobą mlodszym latwiej jest wpoic dobre nawyki niz starszych oduczyc zlych, Moze nie mam racji??

Zdecydowanie latwiej zapanowac nad grupa mlodych uczestnikow strzelania.

 

Zeby niebylo ze jestem oderwany od rzeczywistosci.

Jestem instruktorem jazdy konnej: typowy oboz dla mlodziezy, przez dwa tyg nie bylo problemow z dzieciakami, az przyjezdza grupa 20-30 letnich ludzi, jezdzacych bardzo dobrze na koniach. Jedziemy na 2 godzinny teren. Efekt popisow przed kolegami to zlamane zebra i dwie rece. A dlaczego?? A z czystej glupoty i braku wyobrazni.

 

Ja jestem za strzelaniem od 16 lat.

Link to post
Share on other sites

RWS to ze dzieciakow ze nie stac na moro nie znaczy ze kazdy z doroslych je ma. W Krakowie jest paru zdecydowanie po 20 roku zycia chodzacych jak MaxPejny :-) po poligonie i jakos to nikomu nie przeszkadza. To tylko kwestia jak kto powaznie podchodzi do tego sportu/hobby/drugiego zycia*

 

* niepotrzebne skreslic

Link to post
Share on other sites
A ja jestem za mlodymi. Przyklady Rega i Naviego pokazuja ze mozna miec i 50 lat i byc debilem. Co nie znaczy ze majac lat 16 nie ma sie za grosz rozumu.

Osobą mlodszym latwiej jest wpoic dobre nawyki niz starszych oduczyc zlych, Moze nie mam racji??

Zdecydowanie latwiej zapanowac nad grupa mlodych uczestnikow strzelania.

dzizas, ile razy mozna powtarzac!

a odpowiedzialnosc prawna za wlasne czyny?!?!

 

PS Niniejszym prosze moderatora o zamkniecie watku. WYdaje mi sie ze wszystko co tylko mozna bylo powiedziec w tym temacie zostalo powiedziane. Watek byl martwy przez 3 miesiace, az sie pojawil ktos kto nie wytrzymal, musial sie z nami podzielic swoimi spostrzezeniami jednoczesnie nie wnoszac zadnego nowego argumentu. Ciagniecie tego tematu uwazam za bezcelowe.

Link to post
Share on other sites

Ten watek jest przykladem na to co napisalem odnosnie problemu zamykania watkow.

 

Drogi Frugo milo (a raczej dobrze) wiedziec, ze uwazasz mnie za debila. Ale 50 lat :? Ja rozumiem, ze broda mnie postarza ale... ale ponad dwa razy??? :lol:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...