Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"SPRĘŻ" MP 40 przedłużenie lufy


Recommended Posts

Ludzie!!! Znalazłem doskonałe dociążenie maga!!! Podczas rozbierania starych okien pamiętających czasy Adolfika były w środku rygle zamykające okna u góry i dołu. Czy wiecie, że idealnie pasują do wnętrza maga? Czyżby już wtedy przewidywali pojawienie się tego czegoś zwanego "SUPER EKSTRA H...ROWSKI MP cośtam? Jutro tnę i wklejam. :D. Tylko jakoś z lufą mi nie idzie. Nie satysfakcjonuje mnie jej ułożenie w operciu o taśmę...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

U mnie lufa nawet niźle sie trzyma, choć raz wypadła. Mam ja przedłużona wystaje troszke ponad karabin. Dotne ja karabin idze na sciane, jako zapas w razie awari.

 

Po probie na strzelance na śniegu ze wstawiona rurka z Nomi :P zasieg i celnośc poprawiona. Nie ma HU więc osiągni nie sa rewelacyjne. Po wstawieniu HU można coś z tego osiągnąć.

 

A tak apropo to replike polecam na sciane albo do gabloty.

 

[ Dodano: Czw 09 Lut, 2006 ]

To robi u mnie MP40

 

ojzv8jiayfkl9qdpm.jpg

 

Część która trzeba wyłamać

0ffd0sefqrj6qpdkm.jpg

 

Precka z Obi u mnie

 

0zwq0aunpjjwkyj4m.jpg

Link to post
Share on other sites

Ja swoją obi-rurke umocowalem w obudowie kilkoma kroplami silikonu i wszystko sie jakos fajnie trzyma, a silikon ma taką zaletę ze połączenie jest elastyczne, wiec nie ma takiej mozliwości że cos wyskoczy przy strzale. A pozatym wiele moich replik wyciszylem dzieki wlasnie silikonowi.

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Mam nadzieję, że ten odgrzebany i odgrzewany kotlet nikomu nie zaszkodzi. To jedyny chyba, otwarty jeszcze temat o tuningu MP40 DE. Dwa wyparowały, dwa zamknięte (sam chyba jeden zamykałem). Ale do rzeczy:

Oto, co przez ostatnich kilka dni zrobiłem. Pracowałem głównie nad zamkiem i rączką zaciągu. Ma to być sprawna replika ASG, więc niestety kilka niezgodności z oryginałem będzie. Choćby rowek wzdłuż listwy suwadła, który jest wewnętrznym jego prowadzeniem.

26691047od7.th.jpg Zespół zamka. 21891258ui1.th.jpg Rączka naciągu.

 

24235584fh1.th.jpg To samo po pomalowaniu srebrnym podkładem.

66178364er8.th.jpg Tu lufa wewnętrzna osadzona w obudowie z repliki.

30421574zn0.th.jpg Częściowo poprawiony pierścień zawieszenia.

88334656yw2.th.jpg Zmontowany na próbę przed malowaniem zamka.

93066927sn9.th.jpg Tak wygląda w zbliżeniu.

CD

Niestety, w trakcie prób strzeliła mi listwa, na której mocowana jest rączka naciągu. Musiałem robić wszystko od początku. Zwiększyłem powierzchnię klejenia a jako replika raczej nie będzie używana "bojowo" nie będę już próbował czy "strzela". Szczeliny wypełniłem opiłkami plastiku nasączonego SuperGlue. Diabelstwo jest tak twarde, że miałem trudności z piłowaniem zdzierakiem do metalu :D

68858955ii1.th.jpg 21783731wc1.th.jpg 10et8.th.jpg tu już po pomalowaniu.

Wewnętrzna średnica wylotu lufy ma 13,5 mm. Nie miałem rurki, która by pasowała. Zrobiłem ją z pasków papieru nasączanego SuperGlue.

11ix7.th.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

A ja kupiłem MP40 za dokładnie 15.50 i jeszcze takie gówno za 26 zł (które się zepsuło po pierwszym strzale a wszystko dlatego bo źle włożyłem magazynek )

Ale jednak to gówno za 26 zł , zauważyłem że ma metalową rączkę naciągu :D:D

Jeżeli bym zamontował metalową rączkę naciągu do MP40 , to mógł bym wsadzić jakąś dobrą sprężynę ?

Link to post
Share on other sites

Dziś robiłem tuning MP40 :D:D

Więc tak dałem lufę metalową ( od broni zepsutego elektryka :DD ) Po dodaniu tej lufy strzeliłem celnie na 50M !!!! , posmarowałem sprężynę leciutko trochę bardziej głowice , dałem metalowy spust , Obciążyłem kamieniami + plastelina :D:D ( nic nie grzechocze za to waży 3 KG ) , zamontowałem szynę R.I.S i dałem na nią latarkę :D:D

Ogólnie sprawuje się dobrze :D Będę ją stosował jako snajperkę , NA RAZIE NIE MAM ŻADNEJ BRONI OPRÓCZ Mausera m32 OD DE .

WNIOSEK :

Na początku zasięg miała jakieś 30 - 40 m teraz ma celnie 50M

Wcześniej ważyła 0,3 kg teraz waży 3KG

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Mam to cacko. Przykleiłem dłuższą lufę od innych shit karabinów. Ktoś tu wspominał o wymianie lufy na aluminiowa. Po dokładnych oględzinach zewnętrznych (nie rozbierałem środka) stwierdziłem, że wiele nie zaszaleje. Tak wiec się pytam.

1. Jak tu wstawić alulufe z obi nie wyłamując tej lufy na początku?

2. Jak dorobić do tego HU.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...