Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"SPRĘŻ" MP 40 przedłużenie lufy


Recommended Posts

Ten pistolecik maszynowy nie ma dobrej celności więc postanowiłem przedłużyć mu lufę. Chodzi mi o lufę z prawdziwego zdarzenia a nie to "coś" co ma ją imitować.

Wzięłem lufę od zepsutego bazarowego kałacha odpowiednio przyciełem i aktualnie próbuje ją dopasować. Na tą dorobioną lufę zamierzam nałorzyć tą firmową aby nie psuć wygłądu. Zobaczymy co z tego wyjdźie :)

Link to post
Share on other sites

czekamy na wyniki :wink: Ja do swojego mp40 wstawiłem lufę, lecz nie dłuższą a precyzyjną o długości mniej wiecej takiej samej jak stock. Zasięg wzrósł bardzo ( z dorobionym hop upem wali dalej niż sprężynpwa mp5 a3 TM ) ale celność jest żałosna a to dlatego że nie usztywniłem lufy i teraz lata na boki... w sumie kupiłem tą replikę tylko bo to żeby w niej trochę pogrzebać. I tak wisi teraz na ścianie. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Powiem tak poprawa celności na pewno z zasięgiem jeszcze nie wiem dokładnie musze dorobić HU. Moja lufa (rurka z OBI) wystaje troszki przed karabin, ale na oko to dalej leci.

W normalnej wersji była plastikowa lufa średnicy nie wiem może z 7 :D

Link to post
Share on other sites
Obawiam się, że jak włożymy tam mocniejsza sprężynę to tylko usłyszymy "GRUCH!".

No jeśli damy zbyt mocną spręzyne to napewno coś się połamie przecież to normalne,że tak się stanie. Nawet w replikach dobrej klasy jak damy za mocna to nam się popsuje a co dopiero mówic o tego typu replikach. No ale aby tego uniknąć zawsze można dać tylko nieco mocniejszą sprężyne tak żeby wszystko jakoś się trzymało i po parunastu strzałach nam się nie rozwaliło.

 

Podkładki to wszystko, co to jest w stanie jako tako wytrzymać

Przecież podkładki zadziałają tak samo jak by wstawić mocniejszą sprężyne na jedno wyjdzie.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

ja powiem ze rozciaganie sprezyny da duzo. kolega o okolo 150% rozciagnal sprezyne i wstawil lufe alu oraz dorobil hop up i zeby nie sklamac celny zasieg ma na okolo 30 m. tzn z 30 m trafia za kazdym razem na kulkach 0,16 w latarnie (taka przy ulicach)

Link to post
Share on other sites
Przecież podkładki zadziałają tak samo jak by wstawić mocniejszą sprężyne na jedno wyjdzie.

Ale czy 1-2 podkłatki to to samo co inna silniejsza sprężyna? Raczej nie (no chyba, że wrzucisz tych podkładek 10).

 

Niedługo sprężyna powróci do pierwotnego rozmiaru.

Ba, może się nawet skurczyć w stosunku do pierwotnego rozmiaru i pewnie tak zrobi ;)

Link to post
Share on other sites
Ale czy 1-2 podkłatki to to samo co inna silniejsza sprężyna? Raczej nie (no chyba, że wrzucisz tych podkładek 10).

Nie no oczywiście, że to nie bedzie to samo ale mi chodziło o taką ilość podkładek, żeby dorównałą sprężynie. Przecież do tej repliki nie można wsadzić silnej sprężyny bo replika jej nie wytrzyma i się nam rozleci. To normalne, że lepiej wsadzić mocniejszą spręzyne niż bawić się i wkładać ileś tak podkładek, żeby wyszło na to samo, ale nie w tym przypadku i tej replice.

 

Paramedic napisał:

Niedługo sprężyna powróci do pierwotnego rozmiaru.

 

Ba, może się nawet skurczyć w stosunku do pierwotnego rozmiaru i pewnie tak zrobi

Sprężyna po takim rozciąganiu nie dośc, że może się skurczyć to częściowo może nawet stracić swoje właściwość spręzynujące.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...