Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

Zamierzam kupić pierwszą replikę pistoletu GBB. Trochę poszukałem, poczytałem i zainteresowałem się tytułową repliką KJW KP06 Hi Capa 5.1 Obejrzałem kilka recenzji i wynika z nich, iż to dobra replika. Chciałbym się jednak zapoznać z Waszymi opiniami, zwłaszcza osób, które mają ten pistolet i mogłyby coś więcej o nim powiedzieć (jak z awaryjnością, gazożernością itp.)

Zastanawiam się też, czy części customowe dedykowane hi capie TM będą kompatybilne z repliką KJW?

 

Jeśli uważacie, że można dostać coś lepszego na greengas w okolicach 400zł co przypominałoby hi capę albo colta, to jestem otwarty na propozycje :icon_biggrin:

 

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ok, dzięki dex. Skontaktuję się z nim i zobaczę co z tego wyjdzie :icon_biggrin:

 

Hej,

Niestety ze sprzedającym tego Warriora nie ma kontaktu, a poza tym ta oferta wisi już długo, u nas w komisie też był i nie znalazł nowego domu. Dodatkowo KP06 też właśnie ktoś zwinął w promocji :icon_confused3: I teraz jestem w kropce. Pooglądałem sobie klamki TM (Hi-Capy i Colta MEU) - coś pięknego, tylko koszt ściągnięcia z RWA wielki... Jest jeszcze coś godnego uwagi za trochę mniejszą kasę?

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...