Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] XM177E2 CG


Recommended Posts

teroii spiskowej ja tam tu nie widze......a moze to spowduje ze sasieg zmaleje :P mniejsza z tym najlepiej wszystko sprawdzic empirycznie....poz tym ten "agrsywny" ton byl do robsona to on sie uwaza za znawce ....i pisze ze jestem uparty

mea culpa, źle mnie zrozumiałeś, ale ty też się opanuj, nie uważam się tu za jakiegoś znawce, poprostu już troche na oczy widziałem. A w słowie "uparty" z mojej strony nie było żadnej ironii.... i przede wszystkim zero jakiejkolwiek agresji....

 

poza tym kiwi dobrze napisał, twoja kasa rób co chcesz, poprostu moim zdaniem (z tego co na tym forum wyczytałem itd) zasięg o wiele nie wzrośnie, lufa prec jest do strzelania prec, mocy i zasiegu dużo wiecej dadzą ci podkładki pod spręzyne.

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja się nie zgodzę z Robsonem bo jeżeli dasz sobie prec lufę (rurkę) to jest większe ciśnienie w lufie i w przypadku szerokiej starej lufy może wymiana dać bardzo dużo.

 

Wiem co muwię bo ostatnio tynigowalem mp5 sd3 uhc i dało to bardzo dużo (rurka z OBI za 10 zł) W dodatku stara lufa byla 2 częściowa. (tłumik był przedłużeniem)

Link to post
Share on other sites

sluchaj, moze byc i tak. ja nie mowie ze nie. ale chyba zgodzisz sie ze wiecej zasiegu uzyska po podkładkach.... i ile to dla ciebie jest bardzo duzo.... jednemu wystarczy 5m innemu 15m... moj egzemplarz jest bez tuningu i ma w dobrych warunkach pogodowych 35 bez wysiłku...

Link to post
Share on other sites

ale także nie można przesadzić z podkładkami, podkładki tak czy siak sprawiają, że wkońcu po jakims czasie sprężyna słabnie. W jednym z tematów nawet był opisany drastyczny przypadek pęknięcia tłoka z powodu zbyt dużej ilości mm podkładki. Wg mnie najlepszym rozwiązaniem jest mała ilość podkładek + lufa, albo wieksza ilosc podkladek + lufa, ale po strzelankach wyjmować sprezyne zeby lezala nie scisnięta. Ilosc mm jaką mozna dac jest opisana w innym temacie o xm. A lufa,, juz bylo wiele o tym, nie trzeba wydawac na prec bo te z obi są zrobione jakby z myślą o ASG ;), po prostu są dobre i tanie. Pozdrawiam. Ps. nie mialem zamiaru nikogo urazić tym postem.

Link to post
Share on other sites
ale także nie można przesadzić z podkładkami, podkładki tak czy siak sprawiają, że wkońcu po jakims czasie sprężyna słabnie. W jednym z tematów nawet był opisany drastyczny przypadek pęknięcia tłoka z powodu zbyt dużej ilości mm podkładki. Wg mnie najlepszym rozwiązaniem jest mała ilość podkładek + lufa, albo wieksza ilosc podkladek + lufa, ale po strzelankach wyjmować sprezyne zeby lezala nie scisnięta. Ilosc mm jaką mozna dac jest opisana w innym temacie o xm. A lufa,, juz bylo wiele o tym, nie trzeba wydawac na prec bo te z obi są zrobione jakby z myślą o ASG ;), po prostu są dobre i tanie. Pozdrawiam.

dokładnie 8)

Link to post
Share on other sites

przyszla lufa..... i co ja sie tu bede rozpisywal ... zasieg nie wrosl :? ...czy wrosla celnosc tego nie wiem bo dla mnie ten karabin jest i tak celny ...skonczylo sie na 15mm podkladni pod springa :) i to dalo najlepszy efekt ...moge zaryzykowac ze dzieki tym podkladkom prawie uzyskalem to 10 metrow tyle ze HU teraz trzeba precyzyjniej ustawic bo kulka dostaje na koncu dziwnego matrixa ... i tu pytanie ...czy ktos z was uzywa do tego xm kulek 0,25???? ja latam na o,2 ...ale moze to blad....pozdro all

 

 

notabene te 10 metrow wiecej :wink: to na stockowej lufie

Link to post
Share on other sites
To jak juz to zrobiles to jakie masz osiagi??

 

...wsadzilem podkladke 1,5 cmm i tyle , napisalem ze to stokowa lufa...ale zeby ten wzrost dotyczyl zasiegu skutecznego a raczej celnego trzeba sie pobawic HU, albo walic 0,25

 

...a apropo zywotnosci to musze powiedziec ze rzadko strzelam , ze znajomymi

raz na 2 miesiace to max,wiec powinno byc spoko

 

... widzialem takiego hinczyka well jest na airsoftguns.pl nazywa sie m4a1 mialem okazje obejrzec jego bebechy i sa wdupe identyczne wiec jak co sa tanie czesci zamienne :P ( czy mozna uzywac slowa na 'd') ??? :twisted:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...