Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stalker-premiera już w tym roku


Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czesc

Nazwe zmienili najprawdopodobniej ze wzgledow marketingowych - nie musze chyba tlumaczyc dlaczego;) THQ zamknelo budzet na 2005 rok i nie bylo w nim STALKERA, wiec wyjdzie w 2006. Pozatym gra wyglada nieco inaczej niz 2 lata temu, kiedy to po raz pierwszy w nia gralem - ostatnie screeny z DX9 pokazuja ze silnik jest przebudowywany zeby sprostac kaprysom dzisiejszego rynku. Tak wiec grafa bedzie wypasiona, lokacje maja juz pewnie porobione, mozna sie spodziewac, ze gra bedzie zarla zasoby komputera jak smok, ale coz... tak to sie wszystko napedza - gra nie bedzie sie liczyc bez normal mappingu, RT swiatel i innych rzeczy bez ktorych wygladala zajebiscie. Ciekaw jestem czy THQ zostawi chociaz troche z zalozen gameplay'owych STALKERA - silny multi z szerokim srodowiskiem graczy handlujacych w strefie. Czas pokaze, moim zdaniem gra wyjdzie - THQ nie ma raczej tendencji do kladzenia projektow i skoro pompuja kase do GSC juz tyle czasu to pewnie nie zakreca kurka.

Pozdrawiam

Adam Kozlowski

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
S.T.A.L.K.E.R. jeszcze później

 

Ostatnią informacją o dacie premiery shootera S.T.A.L.K.E.R. była zapowiedź opóźnienia i przełożenia debiutu na rok fiskalny 2006. Jednak teraz okazuje się, że w planach THQ nie ma w ogóle tego tytułu, a więc premiery gry należy spodziewać się dopiero w fiskalnym 2007 roku, który rozpoczyna się 1 kwietnia 2006. Powód? Jak zwykle – konieczność poświęcenia więcej czasu przez developera na dopieszczenie projektu. Powoli sytuacja zaczyna do złudzenia przypominać losy kolejnej odsłony Duke’a.

 

Informacje z www.gry.wp.pl - link

Link to post
Share on other sites

Hm, jakby się tak zastanowić, to Stalkera alpha wyszła, więc tak jak mówi Cynik programiści nie zrobili jedynie paru screenów i trailerów jak to było w przypadku Duke Nukem forever. Ja jestem nadal dobrej myśli, mam nadzieje, ze nie będzie tylu niedoróbek jak ma to miejsce w "Stalkerze dla ubogich vel. Road to Hell: Boilling Point", który miał szanse wstrząsnąć rynkiem gier , a niestety wyszło z niego jak wyszło...

 

Tyle czasu do premiery Stalkera, ze nowo kupiony PC się zdąży zestarzeć, eh życie.

Link to post
Share on other sites

Ee tam,Cynik a pamietasz jak bylo z Doom3...mial byc hit,gra wszechczasow o wspanialej grywalnosci i nieprzecietnej grafice...a teraz co?nikt o tym szajsie nie mowi bo przeszlo praktycznie bez echa i okazlo sie niewypalem...na STALKERze bym tez nie polegal bo mam wszyskie filmy typu gameplay z tej ry i po prostu wyg;ada mi to na kolejna zwykla strzelanke urozmaicona tylko ogromem przestrzeni i innymi bajerami...ok banuj :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...