Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kozlowski

Użytkownik
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

 1. Tylko nie wrzucajcie nigdzie tego żenującego filmu na którym tańczę z Brodą - proszeeee, niech zostanie we wspomnieniach :)
 2. Hej wariaci :) Dziękujemy Wam wszystkim za przybycie, zajebistą zabawę i wspaniałe prezenty :) Lepiej chyba nie mogło już być ! Wrzucam link do paru fotek: ZDJECIA Z XV-lecia pierwsza czesc
 3. Noo przyjazd jest możliwy już w piątek, strzelanie w sobotę od rana, a potem polowa biesiada... bądźmy dorośli, nie chodzi o baloniki i kolorowe czapeczki :) Sobotnia impreza jest oczywiście do niedzieli
 4. Prosimy wszystkich o uwzględnienie w planach, że należy być gotowym do wyjścia w pole o 9:30 w sobotę. Trasa naszego tryumfalnego przemarszu przebiega przez Poddębice i ulice będą zamknięte przez Policję czuwającą nad bezpieczeństwem. Jakiekolwiek zamieszanie i bieganie z giwerami po mieście jest niewskazane. Jak ktoś nie może być tak wcześnie rano w sobotę, to zapraszamy w piątek wieczorem - będzie co robić :). Z uwagi na objazd (roboty w centrum miasta) zalecaną drogę dojazdu zaznaczyliśmy na zielono. Najnowsza wersja mapki.
 5. Przecież klamka była zamontowana na clawie RTI tylko po to, żeby pokazać jakie są możliwości systemu, a nie do skakania. A nożyczki są po to, żeby rozmienić 1zł na 2x po 50 groszy :)
 6. Kozlowski

  Currahee

  Witam, Podpisuję się pod tym co napisał Super - sprzęt z Currahee to bardzo wysoka półka jeżeli chodzi o jakość i projekt. Mam ładownice na magazynki do pm i kieszeń cargo i żałuję że póki co, to mój jedyny sprzęt z Currahee ;) Magazynki trzymają się tak, że nie ma szans ich zgubić w konfiguracji ze schowaną klapą - klapa włożona do środka ładownicy sprawia, że ładownica jest ciaśniejsza, a guma świetnie ściska całość. Kolory - super, materiały i wykończenie też. Cena - rewelacyjna.
 7. Hej, może i tak, ale ALICE L to masakra jeżeli chodzi o wygodę. Stelaż uniemożliwia kładzenie się na brzuchu (w ALICE M ten sam problem ze stelażem), oprócz tego plecak jest worem przepastnym bez zbytnich możliwości wygodnego układania rzeczy we wnętrzu i średnio mi to pasowało, poza tym jest "okrągły" i wygląda po wypełnieniu jak plecaki Bolka i Lolka. Mało tego, pruje się na górze w miejscu kieszonki na górę od stelaża, a stelaż wygina i łamie. Oczywiście mowa o oryginalnym i kontraktowym plecaku. Piszę to po wieloletnim używaniu i nieoszczędzaniu tego zestawu, który ani nie jest lepszy ani nie do zdarcia. Lepiej wspominam plecak Bundeswehry z karimatą jako usztywnieniem, trochę się w nim plecy pociły, ale za to można go było zmniejszać, zwiększać i nie wygląda się w nim jak żuk gnojarz z dobytkiem na plecach.
 8. Coś mało kto pisze o multi w cod5 ;)
 9. Nie, nie , nie, po pierwsze w takim polskim pasie trzeba by było robić dziurki na zapinki od szelek alice, a to już kompletna moda spod Austerlitz ;) To już naprawdę lepiej wziąć dedykowany pas alice. Pękających kontraktowych klamer nie widziałem, za to widziałem wiele popękanych klamer od toreb i walizek podczas wakacji ;)
 10. Używam PT-2 z miwo, kiedyś go kupiłem i tak zostało, w ogóle go nie oszczędzam i daje radę, ideałem nie jest, ale siła przyzwyczajenia robi swoje (albo lenistwo) ;) O jego wytrzymałość, jako elementu na którym noszę wszystko poprzyczepiane za pomocą molle, jakichś "patentów", sznurków, spinek alice itd., póki co się nie martwię. Z pewnością nie żałuję przesiadki z LC-2. A co do szelek - najpierw używałem szelek "H", parcianych M56, potem żeby polepszyć sobie jakość życia wziąłem szelki z TLBV. Jest mi wygodnie i mam do nich zaufanie. Taki patent mnie zadowala, ale tak jak miałeś podane wyżej - wymaga to czasu i środków, jak nie kupisz jakiejś beznadziejnej chińszczyzny to i Alice i "modułowe" będzie ok.
 11. Dobrze zrobiłeś, ja też bym wybrał polska łopatkę :) Tym bardziej do samochodu. Taką BW mam już drugą bo pierwszą zajechałem (pękło aluminium przy trójkątnej rączce), ale naprawdę jej nie oszczędzałem. Na szczęście zawsze można kupić następną, nie są drogie.
 12. Blow - back, a nie Blow Bag... ehhh http://www.urbandictionary.com/define.php?term=Blow+Bag
 13. Zdjęcie ze strzelanki sprzed ładnych paru lat, ale na temat. Jestem tu w berecie w kamuflażu ERDL z czasów wojny w Wietnamie. Nie spadał i nie uciskał, ale beret ma wyżej wymienioną wadę: nie ma daszka :(
 14. 16 cm na 45,5 cm (razem z plastikowym uchwytem na górze). Mimo że mil-tec to sprawował sie świetnie zanim nie kupiłem ambusha, bo mimo że temu nic nie brakowało, nie chciałem czekać aż sie rozwali. Ustnik mniej finezyjny, ale za taka kasę to może być.
×
×
 • Create New...