Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kolejny temat o M4


Recommended Posts

Jak mogę zwiększyć zasięg skuteczny i skupienie nie wymieniając sprężyny.

Weź włóż w to trochę więcej wysiłku. Jest dział poświęcony tuningowi replik.

 

Czym dokładnie różnią się te dwie repliki pomijając wygląd i która z nich będzie lepsza http://blacksword.pl...-Tactical-.html czy http://blacksword.pl...der-Patrol.html

 

 

Ceną i tym, że jedna jest dostępna, a druga nie. Podpowiem też Tobie żebyś przeczytał opis tych replik.

Link to post
Share on other sites

Weź włóż w to trochę więcej wysiłku. Jest dział poświęcony tuningowi replik.

 

 

 

 

Ceną i tym, że jedna jest dostępna, a druga nie. Podpowiem też Tobie żebyś przeczytał opis tych replik.

 

 

 

Jaką tam tylko ceną..Combat Series jest parę półek niżej od serii Hard Core. Do tego części bazowe są różnych firm, takich jak na przykład Classic Army. Repliki z serii Hard Core posiadają oznaczenia produceta, indywidualne numery seryjne itd.

 

 

WesołyMietek - w replikach Gb pracują bardzo ładnie, jednakże nie są one szczególnie podatne na tuning bez ingerencji w większość części zawartych wewnątrz. Czyli prościej rzecz ujmując: chcesz wymienić rzecz A musisz wymienić B - C żeby nic się nie posypało. Nie sugeruj się ich osiągami na poziomie 300 FPS'ów. Zasięg jak i celność jest na wysokim poziomie.

Edited by Vaco
Link to post
Share on other sites

Jaką tam tylko ceną..Combat Series jest parę półek niżej od serii Hard Core. Do tego części bazowe są różnych firm, takich jak na przykład Classic Army. Do tego repliki z serii Hard Core posiadają oznaczenia produceta, indywidualne numery seryjne itd.

 

Gdzie widzisz w moim poprzednim poście słowo "tylko"? Pisałem też żeby czytał opisy tych replik.

Link to post
Share on other sites

Vaco-Bardzo dziękuje za informacje nie miałem zielonego pojęcia, że wersja Combat series to mix innych producentów.

Znalazłem dostępną wersje Hardcore http://redberet.pl/p/224/1152218896/evolution-airsoft-lone-star-border-patrol-eh01ar-400fps-edition--licencjonowane-repliki-repliki-asg.html lecz tu jest ponad 400fps.

Jaka Emka będzie jeszcze dobrym wyborem prócz M4 firmy Evolution Airsoft, aby strzelała daleko przy małej ilości fps?

Link to post
Share on other sites

Gdzie widzisz w moim poprzednim poście słowo "tylko"? Pisałem też żeby czytał opisy tych replik.

 

Zwracam honor, źle to zrozumiałem, mój błąd!

 

 

 

WesołyMietek - ujmę to tak, nie jest to replika tandetna, jeżeli chodzi o serię Combat, ale wiadomo; jeżeli jest możliwość kupna wersji Hard Core, która aż tak się ceną nie różni, to lepiej wziąć lepszą.

W redberet możesz śmiało brać, bez obaw o oszustwa. Ceny też mają znośne, a do tego jest darmowa wysyłka. Pogadaj z nimi, może rabat dostaniesz czy tam kulki gratis.

W tej cenie ta będzie najlepszym wyborem i tego się trzymaj, a nie pożałujesz trzymając to w rękach. Miłej zabawy.

Link to post
Share on other sites

Z własnego doświadczenia mogę Ci polecić BlackSword. Mają bardzo dobry serwis, który zerknie, przesmaruje i wyśle replikę do Ciebie. Ceny też mają fajne, mnie się udało u nich wyrwać bardzo tanio (około 200 zł taniej niż w innych sklepach) LR300 od EA z serii Hardcore. Jestem zadowolony z samego kontaktu jak i podejścia do klienta.

Jeżeli chce Ci się czekać, to zrób zakupy u nich, jeżeli potrzebujesz na już, to bierz z RedBeret.

 

Jak będziesz pisał e-mail do BS, to weź pod uwagę, że obecnie się przenoszą i mogą trochę dłużej odpisywać.

Link to post
Share on other sites

Kolego nie da się dokładnie określić wytrzymałości GB wszystko zależy od tego czy:

  1. replika używana jest w ujemnych temperaturach;
  2. replika wypluwa pierdylion kulek z HiCapa przy jednym naciśnięciu spustu w trybie auto, czy może pierdylion kulek z kilkudziesięciu LoCap'ów w trybie semi;
  3. jak często replika jest używana;
  4. i wielu wielu innych czynników.

LiPo 11,1 V da Ci w replice szybki, wręcz za szybki rof. To jest jeden z czynników przyspieszający zużycie części GB. No i zasadniczo przy sprężynie SP 120 nawet przy superszczelnym tłoku, komorze HU i preclufie jak na moje oko nie wyciśniesz 450 fpsów. Mnie się udało na SP 120 uzyskiwać wyniki max. 418 fps, zasadniczo 410 fps, teraz gdy sprężyna się ubiła (replika zakupiona w 2007 roku) osiągam 390 fps.

Wesołych Świąt!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...