Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Steyr AUG


Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Niedzialajace semi w augu to moga byc rozne przyczyny.

1. zjechal sie wewnatrz gearboxa taki element ktory popychany jest przez spust i odpowiada za semi. trzeba go podkleci ale wymaga to rozlozenia gearboxa (ostatnie co sprawdza sie).

2. Spust nie wraca do samego przodu - sprawdzic czy jak sie go docisnie palcami do przodu - to semi zaskoczy. Sprezynka powrotna moga sie poluzowac i zawsze jest na pol semi - auto jest zwierane na krótko wiec dziala niezaleznie od semi.

3. oderwane kable przy kostkach stykowych odpowiednich za semi lub poluzowane.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 11 months later...

Siema xD

Do tego http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=1067&name=Tokyo_Marui_Steyr_AUG_SG

chiałbym kupic lufe prec i sprężyne 140 teraz pytanie ... czy to wytrzyma a po drugie czy mogli byście mi dać wymiary lufy najlepiej linka z specszopie bo odrfazu mi złożą do kupy... i jak tam z waszymi augami jakie minusy co wymienialiście itp

 

A i może wybrali byście http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=5128&name=JG_-_AUG_3G_-_RIS

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Aug TM nie wytrzyma.

Gearbox JG wytrzyma m150 (mam)

Ale za to nie wytrzymaja zaczepy od tylu - musisz kombinowac jak wzmocnic mocowanie gearboxa (wyrywa odrzut springa m150 mocowania plastikowe).

Dodatkowo potrzebujesz:

-wymienic silnik na mocny 120 zl

-kupic bore up 200 zl

-ryzykowac strate zebatek lub kupic super torque - 150 zl

 

Precka jak jest w tym customie to styknie - jak nie ma kupic.

Ogolnie tuning auga ponad 500 fps jest bardzo problematyczny przez to wyrywanie mocowania.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Panowie ja z innym pytaniem:

Mianowicie chcę kupić Steyr AUG 3 JG[JG 0450A] ale ani na Zbrojowni mieć już nię będą ani na Specshopie >stosowną informację dostałem od nich w emailu,jakby ktoś zarzucił linkiem byłbym wdzięczny gdzie w Polsce można jeszcze kupić ,w grę wchodzi również opcja kupna za granicą ,z góry dziękuję

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...