Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Steyr AUG


Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pytanie czy ze springiem M110 + bateria 8,4v 1200Mah silnik uciągnie sprężyne ew. czy są jakieś problemy przy tej konfiguracji (nie chce zniszczyć silnika)

 

Wiem, że Rof będzie pewnie marny ale nie zależy mi na szybkostrzelności a raczej na dobrej pracy.

 

Przepraszam za powtórkę ale "zjadło" mi kawałek poprzedniego posta

Link to post
Share on other sites

A tak ogółem polecam tę broń. Z kulek 0,2g strzelała dalej niż M14 TM. Śmiało mogę mówić o 45-50m Strzelając na semi z tej odległości trafiłem kolesia w głowę( 3-ty strzał). Oczywiście celowałem i dobrałem poprawkę za wiatr który dziś wiał i wiał + deszcz. Pewnie to za sprawą HU, który od czasu wylecenia lufy zaczynał działać dobrze.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

O gównianych nie mówię. Chyba, że CA-guarder-prometheus jest do D... A zębatki jak trzymają to są dobre.

 

Miał ktoś problem z pękniętym body? (urwane zaczepy do śrub- te abs) + praktycznie rozpołowniona replika.

 

Skleiłem "poksiliną" gwinty i chyba będzie trzymać jednak pozostaje góra body- (wzdłuż łączenia) Karabin skręcony i ma się dobrze tylko pozostaje wątpliwość czy skleić body. (na lączeniu) Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić?

Link to post
Share on other sites

Pytanie z innej beczki, nie mogłem nigdzie znaleść na forum odpowiedzi.

(jeśli gdzieś takowa sie znajduje to przepraszam)

 

Jakie ładownice pasuja na magi do AUGa?

Chodzi mi o Hi-capa (który jest podstawowo) i Mid/lo-capy (nie wiem za bardzo jaka jest różnica rozmiarowa między high a low/mid).

 

Jeśli nie ma róznicy to poprostu podajcie jakieś konkretne przykłady albo typ magazynków które były by najbardziej "podobne"

 

[edit]

Chodziło mi dokladnie o te mid-capy

Magazynek Mid-Cap do serii AUG (od Kings Arms)

No i czy nie bedzię z nim problemów w replice od CA?

[/edit]

 

________________

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Decha

Edited by Dechowsky
Link to post
Share on other sites

Rozumiem. Dałem taśmę mocną + maskowanie i źle nie wygląda.

 

Ja do maga TM używam pospolitej ładownicy do AK wchodzi idealnie i nie ma z nią problemów.

 

Ładownice na M'ki też się nadają(przynajmniej ja tam wsadzam te magi)

 

Jak pasuje do TM to co CA powinien... przynajmniej jeśli dobrze pamiętam to co pisano w TEMACIE O AUG.

 

ps. zacznij korzystać z tej opcji co ja.

 

- szukaj + szukaj

 

Wałkuj temat od początku do końca - repliki w ślepo się nie kupuje więc zanim kupiłem AUG z 2 mies tematy na forach przeglądałem.

Link to post
Share on other sites

@mikadorus

 

Korzystam z opcji szukaj (i tak btw. przewaliłem sie przez wszystkie możliwe tematy o AUGu na tym forum i warriorze, a do tego przez wszystkich uzytkownikow tej broni :P)

 

Czyli zakupując sobie kamizelke taktyczna od MIWOmilitary nie bede miał problemow z ladowaniem magazynkow do ichnich ładownic?

 

To dobrze ^^

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Witam nie chce zakładać nowego tematu więc piszę tu

Mam auga Tm wersja military i postanowiłem go rozebrać w celu wyczyszczenia karabin był nie ruszany przez 3 lata jest to pełen oryginał.

Gdy już wszystko poodkręcałem i miałem rozłożyć połówki body na pół okazało się że są sklejone i tu moje pytanie czy ktoś miał taki przypadek żeby body było posklejane ??

Dodaje że karabin od momentu kupna nie był wo gule rozkładany.

Link to post
Share on other sites

Co masz na myśli mówiąc przez "połówki body"? Upper i lower receiver są sklejone ze sobą? Body lower receiver'a jest sklejone, ale też nie ma za bardzo potrzeby żeby go rozklejać. Wszystkie prace konserwacyjno czyszczące dokonasz sprężonym powietrzem i smarując sylikonem w spray'u bez rozkładania. Jeśli chodzi o wyciąganie GB to zapodaję linkiem:

 

<<LinK>>

 

Pozdrawiam, Pain

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Może mi ktoś pomóc?

Mam AU-1G [JG].

Wszystko pięknie chodzi, ale mam dwa problemy.

 

1.

Czasami broń po prostu nie działa, jakby nie było w niej baterii. Pomaga na to wyjęcie i włożenie magazynka. Od razu mówię - nie, nie ma kulek w środku magazynka, ani latających sobie w środku broni. Może wie ktoś czemu tak jest?

 

2.

Semi. Jeszcze przedwczoraj jak nacisnąłem spust do połowy, to mi strzelał na semi normalnie przez... 5 strzałów. A później po prostu przestał reagować. Nic, a nic. Wie ktoś może co zrobić? Auto za to działa bez problemów.

 

Broń ma z 5 tygodni...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...