Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Broń długa do 150zl. Nie strzelba


Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do AGMa pasują szyny od shotguna M47 z firmy Double Eagle. Nie widziałem nigdy żeby jakiś sklep je sprzedawał oddzielnie więc albo kupisz M47 i przełożysz szyny albo poszukasz na komisie. Dodatkowo musiałbyś albo nawiercać body w AGMie albo przykleić szynę.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem z jakiego Mp5K Galaxy strzelałeś Yaramo, ale moje ma zasięg większy niż cm.028 i to przy 290 fps.

Do autora: masz kasę bierze Mp5K, wersję z kolbą! Nie będziesz zawiedziony. A jeśli będziesz to powód niezadowolenia będzie kwalifikować replikę do gwarancji/ reklamacji, czyli suma sumarum i tak będziesz zadowolony. :D

Link to post
Share on other sites

Wersja z kolbą daje wiekszą stabilność przy strzale. Bez kolby jest krótsza czyli lepsza do pomieszczeń (łatwiej manewrować) ale w przypadku Mp5 (która nawet z kolbą jest krótka) nie ma to dużego znaczenia. Lepiej więc brać z kolbą.

Link to post
Share on other sites

Drugą w sensie boczną? Średnio. Jako boczną polecam pistolet gazowy beretta od STTI za 75 zł.

Chyba że mówisz jako broń drugą w sensie zapasową. Wtedy strzelba mogłaby być bronią drugą.

Edited by Homer96
Link to post
Share on other sites

Tak jak Homer pisze. Jako broń boczna byłaby średnia a wręcz kiepska - ciężko ją przenosić w sposób umożliwiający szybkie wyciągnięcie. Lepiej kupić jakąś klamkę, którą można wsadzić do kabury (a kabur jest duży wybór) albo nawet do kieszeni. AGM jako broń zapasowa jest świetna.

Link to post
Share on other sites

Chodzi mi o to, żebym miał strzelbę na plecach i jakby mi się skończyła magazynki do galaxy i dopiero wtedy bym wyciągał shotguna. Raczej "pole bitwy" to będzie las więc się schowam ze drzewami i wyciągam

Edited by jakubkuba07
Link to post
Share on other sites

Ja dalej zostanę przy tym co pisałem.

Gazowa Beretta STTI - koszt 75 zł + gaz 30 zł i już masz fajną replikę boczną, gdy się skończy amunicja w galaxy to wyciągasz klamkę i możesz oddać 23 strzały bez przeładowania.

 

Jeżeli upierasz się na shotguna jako boczną to wersja krótka oczywyście. Ale sprawa ma się tak jak napisał Buniek.

Link to post
Share on other sites

Nie ma żadnej szyny.

 

Posłuchaj wszystkich, którzy się tutaj udzielili: Zakup mp5 galaxy, ewentualnie dokup magazynek do niej. Wtedy kulek nie braknie a pompka choć bardzo dobra, przegrywa starcie z tą mp5-ątką.

I myślę, że większość podzieli moje zdanie.

Link to post
Share on other sites

Mp5 galaxy wygrywa moim zdaniem nawet z droższymi chinczykami np cymą 028 czy gietami jg ze wzgl. na poręczność, osiągi krótkie magi itp. Bierz mp5 bo tak jak koledzy tu piszą shotgun fajna sprawa ale tam musisz przeładować po strzale. Przy mp5 masz jeszcze serię więc naprawdę nie ma co się zastanawiać.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...