Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MB03 jako karabinek powtarzalny


Recommended Posts

Cześć wszystkim. Mam pytanie jako, że zbliżają się Święta ma przyjechać do mojej miejscowości mój dobry kolega ze Świdnika i razem z moim wójkiem (młodszym ode mnie o 4 miesiące :icon_biggrin: ) będziemy mieli okazję do kilku strzelanek. Niestety ja mam Colta 1911 od Cymy i po dwóch magazynkach na mrozie bateria całkiem pada a oni mogą strzelać i strzelać bo mają sprężynówki.

I teraz kieruje do was pytanie. Chciałbym kupić sobie jakiś karabinek powtarzalny ( bo repliki do 250 zł snajperką nazwać nie można ). Cudów od niego nie oczekuje ale chiałbym aby był w miarę celny, miał jakieś 30-40 metrów zasięgu i fajnie wyglądał abym mógł go postawić na półkę.

Jedną z replik jakie wpadły mi w oko był MB03. Czytałem o nim kilka tematów ale chciałbym poznać wasze opinie o nim albo o jakiejś innej sprężynówce do 250-300zł

Link to post
Share on other sites

Ja mam na nim ZOS'a 3-9x40 z Mil-Dotem bez podświetlenia.

Jeśli chodzi o zasięg to mój z lunetką i na kulkach G&G wyciąga 50m skutecznego (oczywiście zero tuningu), a i wygląda prawie jak sztucer myśliwski także na ścianę idealny.

Edited by damix006
Link to post
Share on other sites

Wiem, że to prawiesnajperka ( napisałem to w pierwszym poście ) i wiem, że zasięg i celność będzie podobna jak w agm 003 ale mi chodzi między innymi o wygląd a niezaprzeczalnie MB03 ma lepszy

 

Racja, racja, tak jak pisałem prawie jak sztucer myśliwski w wersji varmint.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...