Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Klamka elektryczna do ~250zł, puszki i trochę zabawy


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 - Podaj link

2 - Widząć cenę "za dyszkę" oczekuję czegoś zrobionego za jeszcze mniejszą miskę ryżu z gorszego szkła/plastiku co się przedziurawi jak na to dmuchniesz a kulka przebije Tobie gałke oczną na wylot i będziesz piratem "aRRrrr" [Fu nie da się dodać grafik]

Link to post
Share on other sites

Okej, dziękuje wszystkim za pomoc. Myślicie że konkretne, zawodowe gogle do sportów zimowych dadzą radę na sam początek?

Do lata raczej nie postrzelam z kimś, może z kilkoma znajomymi sobie, ale oni nie mają nic mocnego ;).

Generalnie do lata chciałbym takie, które podstawową obronę zapewnią, przed rykoszetami itd.

zawsze bezpieczeństwo ;)

Link to post
Share on other sites

Hmm :icon_smile: Rykoszety w asg zwłaszcza takie co polecą w kierunku oka to rzadkość (strzelam się w budynku często i nigdy tak nie miałem) Ogólnie rykoszety to rzadkość, albo kulka się wbije w korę drzewa albo inaczej się odbije. W każdym razie: Gogle zimowe raczej nie mają atestów (częścej się kupuje gogle do ASG i używa do sportów zimowych np ESS NVG) Ogólnie mówiąc... krótko zwięźle i na temat - Jeśli nie masz kasy na ochronę oczu to w ASG daleko nie dojdziesz... Nie chcę być wulgarny ale tak to ładnie napisałem... 15 zł w lewo czy w prawo na 1 oko to mało.

 

*Edit Właśnie sobie poczytałem :icon_smile: Koszt protezy oka to cena 800-1000 zł :icon_wink: oraz - do widzenia, nie chcę straszyć ale ochrona oczu to numer 1 w ASG dopiero później repliki,mundur,zabawa itp itd.

 

Jeśli możesz to daj linka do Twoich gogli, bo tutaj chodzi o szybkę, jeśli jest gruba, mocna i poliwęglanowa to można coś zdziałać.

Edited by Kemonator
Link to post
Share on other sites

Kup Peltor Maxim Ballistic, są po 30-50 zł. Najtańsza dobra opcja to balistyczne okulary SPECS, na Allegro znajdziesz za 15 zł. Nie oszczędzaj na ochronie oczu, chyba że masz drugie oczy na wymianę.

Edited by Stalker
Link to post
Share on other sites

Cóż :icon_smile: Nie zamykać tematu bo będzie ważny temat dla nowych :icon_biggrin:

 

Jest jakaś różnica czy jesteś na dużym zgrupowaniu czy strzelasz się ze znajomymi ? - NIE

Nawet jeśli jest różnica np ktoś ma 500 fps a ten drugi ktoś 300 to i tak te 300 fps może rozwalić okularki i rozwali ci oczko :icon_smile:

 

Jeśli nie chcesz wydawać kasy na ochronę oczu to proszę - odejdź z asg i idź pobawić się pluszowym misiem z 2 oczkami i popatrz jaki ten świat jest piękny :icon_smile:

Chyba, że chcesz być ślepy i otrzymywać zasiłek dla inwalidów (czy coś) - to proszę bardzo...

 

#edit ^Up OFF znając życie to tego nie przeczyta :icon_smile:

 

#edit vDown I tak działa siła perswazji :) (patrz zdanie wyżej)

Edited by Kemonator
Link to post
Share on other sites

Tak sie składa że przeczytałem całość ;)

Miałem zamiar kupić całą maskę, ale za bardzo nie ma, są generalnie tylko te ze stali, które wymagają atestowanych okularów pod spodem, a nie na tym mi zależało. Wyjaśni mi ktoś dlaczego bolle za 8 dych :

http://www.militaria.pl/bolle_safety/okulary_ochronne_bolle_contour_smoke_(contmpsf)_p4584.xml?cat=1379

Mają marne "F", które widziałem też w okularach za 3 dychy?

Link to post
Share on other sites

Ciężko mi coś z tego zrozumieć, ale dzięki za pomoc.

Narazie kupuje mośka + kulki, bo do sierpnia z nikim strzelać się nie będę, a rykoszety od jabłek będą chyba trudne do osiągnięcia ;) A potem kupie coś sensownego za "setkę" ;)

Teraz pytanie bardziej dotyczące tematu - Czy AGM003 pociśnie w miarę mocno?

Mam na myśli pojedyńczy strzał, z bliska. Jego "sprężynowość" ma jakąś przewagę w bezpośrednim uderzeniu z bliska nad elektrykiem, np. cm028?

Edited by Czosnecky
Link to post
Share on other sites

Nie słuchaj ludzi którzy zarejestrowali się jakiś czas temu i nie tak dawno temu sami potrzebowali pomocy. Strzelba pozwala na fajną zabawę strzelając się z kolegami którzy mają mocniejsze repliki, jak wymieniona przez Ciebie cm.028. Od czasu do czasu zostawiam AEGa w domu i jadę na strzelankę z "pompką" i nie czuje się z tego powodu gorzej.

Link to post
Share on other sites

Okulary wystarcza spokojnie.

Ew. Poszukaj Bolli x90psi(dobrze pamietam nazwe koledzy?),to sa stosunkowo tanie ,a pewne gogle z atestem.

Sporo osob zaopatrywalo sie w gogle od zielonej pantery na allegro,uzywane ale podobno sa w porzadku:)

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

 

PS:Brak polskich znakow-telefon ,ktory wyjatkowo naprawde ich nie posiada e klawiaturze,przepraszam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...