Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Klamka elektryczna do ~250zł, puszki i trochę zabawy


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok, paczka doszła, jestem zadowolony, a raczej byłem. Postrzelałem i teraz zauważyłem że nawet po opróżnieniu całego magazynka i jego wyciągnięciu jak macham giwerą to słychać jak kulka w niej lata. Cośtam próbowałem odkręcać, ale korpusu się nie da, bo jest tam jakiś przełącznik hop/normal przez który nie da się tej osłony sciągnąć. Widziałem tą kulkę przez chwilę, była zaraz obok spustu ( jest tam taka mała dziura przez którą było widać jej częśc).

Dodatkowe zastrzeżenia:

-Kiedy ładuję ładownicą magazynek to zawsze dwie kulki muszę szybko "łapać" bo uciekają. Jedna jest już na magazynku, ale nie zmieściła się w komorze, czyli leży na tej ostatniej, a druga jest w wylocie ładownicy.

-Broń nigdy nie strzela ostatniej kulki, przez co ją też muszę "łapać".

 

Jeżeli da się to jakoś rozwiązać, bardzo byłbym wdzięczny za porady.

Link to post
Share on other sites

Ostatnią kulkę można załadować trzymając replikę do góry nogami. Kulki z szybkoładowarki zawsze będą wypadać.

Osłonę można zdjać. Trzeba ją tylko troszkę podważyć tak żeby "przeskoczyła" nad regulacja HU (tym przełącznikiem hop/normal).

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...