Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 4 years later...

Bardzo skąpe info z zagranicznych stron są niejednoznaczne. Jeden typ okrutnie komorę skrytykował, a dropy fps rzędu 150 (!) czynią jego recenzje niewiarygodną... Z innej strony, inni użytkownicy, porównywali komorę do Madbull Ultimate, np. "Na co dzień używam Madbull Ulimate, która daje tylko o 5fps więcej (ASHC 25, MB 30)". Dużym plusem tej komory ma być to, że jej średnica wewnątrz jest nieco większa, więc o żadnym kręceniu i wciskaniu nie ma mowy (więc gumka się nie naciąga, nie krzywi), a szczelność układu dalej jest dobra.

 

Z polskich użytkowników ktoś może coś powiedzieć, dodać?

Link to post
Share on other sites

No nic dziwnego, że opinie są tak różne... to komora i nie do każdej repliki będzie pasować, nie z każdym setem się zgra. A gumka z lufą powinna w komorze siedzieć ciasno, ale nie za ciasno. Inaczej będą przedmuchy, chyba że tak jak janusze z Gunfire zakleisz gumę kropelką XD

Link to post
Share on other sites

Nie kupuj tego! Kupiłem i wyrzuciłem do śmieci, mam ascu i chciałem komore do kompletu aby mieć pełną obsługę ale zrezygnowałem z tego. Na M130 guardera miałem 430 fps po zmianie komory na g&p 497 sprawdzałem na różnych gumkach g&g, filoetowy promyk i czarna systema lufa jaką miałem to pdi 6.05. Wykonana cienko regulacja nie jest płynna tylko stpniowa ale wyglądało na to, że nie będzie się przestawiać. Miom zdaniem nie warto.

Edited by Potfurr
Link to post
Share on other sites

Tego jak się komora zgrywa z repliką i jaki jest wynik fps po jej montażu nie powinno służyć jako opinia pozytywna/negatywna.

 

Ocenić mozna wykonanie, rozwiązania techniczne, materiał, wytrzymałość, regulację, ewentualnie kompatybilność. Ale to jak się zgra z repliką to sprawa indywidualna.

 

Zgodnie z powyższym i tym co napisał Potfurr, nie warto.

Edited by wallop
Link to post
Share on other sites

Przyszła komora.

 

Bardzo lekka, ta skokowa regulacja "co klik" bardzo fajna, nie ma opcji, żeby hopek sam się przestawił. Niestety, wykonanie komory jest słabe, gumki krzywi (tak, jakby "dok" pod kołnierz gumki był nadlany). Na czerwonym Elemencie miałem 485fps, po założeniu ASHC zrobiło się 440fps. Także, kolejna negatywna "recenzja".

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...