Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ładowarka nowa czy używana


Recommended Posts

Witam

Chcę kupić taką ładowarkę http://www.taiwangun.com/ladowarki_1/ladowarka_rozladowywarka_procesorowa_do_akumulatorow_o_napieciu_od_2_4v_do_12v_mw.html do takiej baterii http://www.taiwangun.com/akumulatory_i_pojemniki/akumulatory_9_6v/akumulator_nimh_2300_mah_9_6v_-_typ_stick_8fields.html :D

Mam możliwość kupna tej samej ale używanej ładowarki.

Co się bardziej opłaca nowa czy używana?

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Nie kupuj tej ładowarki. Jest wrażliwa na każde pierdnięcie. Mi padła po 3 miesiącach. Jest piękny temat o niej tu na forum.

 

Wpisz w googlach "ładowarka batimex wmasg"

 

Jeżeli masz stówkę na ładowarkę, to kup imaxa, redoxa, turnigy, powerbeana major.Będziesz 10x bardziej zadowolony,a są tylko niewiele droższe.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

@dexterkrak, @poldeck

Wypowiedzcie się może, czy gdybyście stanęli przed wyborem tej ładowarki dzisiaj, kupilibyście ją ponownie, czy raczej wybrali coś z polecanych poprzednio? Te parę lat temu to była jedna z fajniejszych ładowarek (sam o takiej marzyłem ale nie było mnie stać :D), natomiast teraz trochę wymięka z nowszymi konstrukcjami. Myślę, że autorowi tematu taka opinia pomoże najbardziej.

Link to post
Share on other sites

Znaczy skoro ładuje prawidłowo, ogólnie działa prawidłowo to nie wymięka. Może np nie łądować LiPO, to jej wada i jest lekko z poprzedniego wieku ;] ale nie można nic złego za bardzo o niej powiedzieć. Czy kupił bym ją ponownie? Nie :D. Bo żadnej bym nie kupił, naładował bym se aku w pracy, na ładowarce z miliardem funkcji, wykresami i takiej podpiętej do kompa bo bez tego nie działa :P.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...