Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsza broń - JG0448K


Recommended Posts

Witam!Jestem nowy na forum i zainteresowany kupnem owej repliki : http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152199198-Replika-karabinka-JG0448K.html . Mój budżet wynosi 300zł i naprawdę ani grosza więcej.Jeśli ktoś posiada ową replikę proszę o relację jak się spisuję i przedstawianie innych ofert do max.300zł.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Nie posiadam jej, ale dziwna jest: waga 1,8kg

FPS: 280.

Cały gearbox jest z plasitku oprócz zębatek i sprężyny.

 

Ogólnie odradzam kupno takiego czegoś. Nie napalaj się tak na asg, poczekaj chwilkę i dozbieraj najtaniej do cymy 0.28

Link to post
Share on other sites

Tak MP5 Galxy jest chwaloną repliką , o CM028 albo MP5 od Galaxy

wiec myśle że masz w tym budżecie wybór alb . ps omijaj sklep AirsoftGuns bo myślę że to samo co AirsoftExtreme :icon_wink:

 

To nie to samo, następnym razem przed napisaniem bzdur sprawdź na forum. Buniek92

Link to post
Share on other sites

Tak MP5 Galxy jest chwaloną repliką , o CM028 albo MP5 od Galaxy

wiec myśle że masz w tym budżecie wybór alb . ps omijaj sklep AirsoftGuns bo myślę że to samo co AirsoftExtreme :icon_wink:

 

Sklep należy do tych samych ludzi, którzy mają gunfire.

 

Naprawdę, przestań zgadywać w sprawach o których nic nie wiesz, bo robisz więcej zamieszania niż pomagasz.

 

@kosiarz wszystkie "repliki" tego gościa to zabawki. Bardzo duża kupa, kijem nie tykaj.

 

edit: pamiętaj o ATESTOWANEJ ochronie oczu.

Edited by Pan_Flint
Link to post
Share on other sites

Wg mnie nie, lepiej dozbieraj do nówki lub kup Galaxiaka. Po pierwsze, używki to loteria - raz trafisz cud a raz lipę. Jak nie umiesz grzebać w bebechach lub nie masz znajomego co za darmo (czy prawie darmo) zrobi przegląd i ewentualne naprawy to możesz nieźle zapłacić za serwis. Dodatkowo to wersja B, która (tak samo jak S) ma beznadziejną kolbę (wiem co mówię bo sam mam B). Kolba ma luzy i lubi się ułamać (na ten przykład moja Cymka już kolby nie ma).

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites
Mam do zaoferowania karabin szturmowy AK47S ( cm.o28-b ). Replika jest w dobrym stanie, używana 2 lata. Stan taki, jak na zdjęciu.Do repliki dodaję akumulator + ładowarkę. Replika jest cała z metalu. W gearboxie nie było nic zmieniane. Zapomniałem dopisać, że replika jest full metal.

 

Dlatego właśnie bym nie brał. Nie ufam sprzedawcom którzy nie potrafią napisać porządnego opisu.

 

Używki to loteria. Kupując używaną replikę musisz liczyć się z tym ,że może ona posiadać pewne defekty których naprawa będzie trochę kosztować.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...