Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

mam następujący problem, chciałbym sobie kupić broń "Replika KAC PDW" (http://gunfire.pl/product-pol-1152199141-Replika-PDW-BY-808.html)

i moje pytanie to czy Medyk może używać takiej broni?

Posiadam już broń poręczną jest to "Replika pistoletu Ruger MK1" (http://gunfire.pl/product-pol-1152192174-Replika-pistoletu-Ruger-MK1.html)

+

Jakie Medyk powinien mieć umundurowanie i wyposażenie?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam Czaja :)

Link to post
Share on other sites

To tak, przede wszystkim, airsoftextreme wyrzuć z historii, nawet linkować nie warto do tego sklepu.

Po drugie, broń może i masz "poręczną", ale wiesz.. ona ma 400 fpsów. Ruger zawsze służył jako snajperka dla ubogich, latając z nim w budynkach możesz się spotkać z niechęcią innych graczy. Co do samego PDW, nie jestem za bardzo w temacie, ale chyba w tym przedziale cenowym nie masz co szukać emkopodobnych.

 

A mundur i wyposażenie... wiesz, jak chcesz się bawić w jakieś rekonstrukcje to podejrzyj na militaryphotos. Dużo bandaży, jakieś nożyce do cięcia materiału, kup sobie jakieś fajne naszywki i cargo z czerwonym krzyżem :icon_biggrin:

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

Jako Healer musisz mieć kostur maga +20 do leczenia drużyny.

 

A na serio, po co mu panel medyczny ;___; chociaż fakt, jak ostatnio dostałem kulkę to mi musieli rękę przyszywać bo to była bbbMax...

Nie no, jako medyk po prostu przybiegasz na wezwanie i trzymasz kolege za rękę przez określoną ilość czasu.

 

Możesz nawet z kaemem biegać. Ewentualnie na kamizelke pouch z krzyżem/opaska na ramię.

Link to post
Share on other sites

Czaja, możesz posiadać każdą wybraną przez ciebie replikę. Obojętnie czy będzie oznaczona krzyżykiem, kółkiem czy nawet literką.

Chyba się jasno wyraziłem. Oporządzenie też może być jakie chcesz, natomiast dedykowany sprzęt dla medyka jest:

a) drogi (wręcz bardzo)

b) ciężki do znalezienia (wręcz niedostępny).

 

I proszę cię żebyś pisał po polsku bez nowomowia.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...