Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam! Przejżałem już masę tutejszych tematów i jak widzę (zresztą jak zawsze) wasze zdania są bardzo podzielone. Do rzeczy: chcę zakupić klamkę (najbardziej pasowałoby mi USP albo MK23, no może także 1911) i zastanawiam się jakiej firmy brać. Zanjomy poleca mi KSC, ale wspominał też coś o TM, przy czym TMowy Mk23 nie ma bb, co w sumie jest sporą wadą. Mój budżet wynosi jakieś 750-800zł, doradźcie coś fajnego ;p

+ z tymi USP jest spory problem z dostępnością samych replik, jak i magazynków, co w sumie też wygląda nieciekawie...

+ a USP od tokyo jest plastikowe, to też nieciekawe.

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites

Jestem posiadaczem Hi-capy 4.3 od Tm-a, może Ci się spodoba. W każdym bądź razie ze szczerym sercem polecam tą replikę, co prawda 285 Fps-ów to nie dużo, ale magiczny hop-up robi swoje, gbb daje po sobie znać, a sam dźwięk wystrzału piękny :D Największy minus to to, że trzeba czekać, no dostawę bo jest tylko dostępna na zamówienie. Gdybym miał wybrać jakąś drugą klamkę, wybór na pewno by padł na TM, są jak najbardziej warte swojej ceny.

Link to post
Share on other sites

hmm nie wiem czy mój post się nie dodał, czy może został usunięty, ale nadal nie moge się zdecydować - czy brać to USP/mk23 od umarexa czy może coś od TM, jeszcze jakbyście mogli mi powiedzieć, gdzie najbardziej opłaca się to zamówić zza granicy, coby cła nie płacić i ogólnie żeby wyszło to w miare tanio ;p Duża jest różnica między wyrobami TM a umarexa? Czytałem gdzieś, ze zasieg gazówek TMa jest znacznie wyższy, prawda to?

Link to post
Share on other sites

Cło zapłacisz, nie łudź się. W swoim HK.45 mam 35 metrów zasięgu skutecznego po prostej, ot dobre ustawienie hopa i kulki 0.25g G&G. Działa absolutnie bezproblemowo w zimę, wystrzelałem paręnaście magazynków już. Różnica między KWA (Umarex) a TM jak dla mnie jest taka, że gdy w TM coś padnie, to bezproblemowo kupisz zamiennik. W KWA musisz kupować nowy pistolet lub płacić kilkukrotność wartości oryginału za produkt RA-Tech, z tego co mi wiadomo tylko oni produkują części zamienne do KWA. W TM masz plastikowy zamek, a w KWA (przynajmniej w HK.45 z serii, która wylądowała na półkach w październiku) masz znalowy, nieodbiegający jakością od chińskiego znalu, więc bardzo szybko przestał mi się zatrzaskiwać po ostatniej kulce. I nie idzie zamka wymienić, brak zamienników do tej wersji ;/. Z kolei Dexter pisał, że w swoim egzemplarzu jakiegoś USP nie miał żadnego problemu z zamkiem.

 

No, ale ja pitolę o HK.45, ty chcesz USP lub Mk.23. Jeżeli system NS2/System-7, to na pewno będziesz miał niezawodny pistolet z mocnym blow-backiem, bardzo sprawnym hop-upem oraz błyszczącą i równiuśką rurą, bo średnica przekracza 6.12mm.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...