Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

Mam problem z Beretką M9 od KJW...

Od pewnego czasu replika po paru strzałach przestaje już strzelać...

Wygląda to tak:

1. Ładuję gaz jak trzeba.. Magazynek szczelnie go trzyma

2. Wkładam magazynek do Beretty

3. Przeładowuję

4. Replika strzela maksymalnie 10-cioma strzałami...

I nic dalej...

Co jest nie tak z tą repliką ??

Uszczelki ??

Zawory ??

A może coś nie tak z cylindrem itp ??

Pomocy ....

Z góry dziękuję za pomoc :)

Link to post
Share on other sites
Guest korek_ASG

Ja mam problem w takiej samej replice mianowicie zamek nie cofa mi sie do konca przy strzale co moze byc powodem ? strzela dobrze i wszystko jest ok jesli komus pomoze to w weryfikacji to nagram filmik

Link to post
Share on other sites

Zamek odbija do końca, ale ulatuję z pistoletu za dużo gazu..

Podszedłem do bliskiego znajomego i kazał mi przeczyścić mechanizm kurka...

Zdjąłem zamek z beretki oraz Sprayem silikonowym popsikałem w ten element i wszystko gra...

A co do przypadku Korek_ASG, to nie wiem, ale nagraj filmik, może pomogę :)

Moje gg - 34177126 :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Podłącze się pod Gościa_korka - ten sam problem. Pistolet strzela, blowback się ładnie cofa, ale nie do końca chce wrócić na swoje miejsce, co wygląda tak:

http://www.screencas...m/t/cm21GTFCw5h

http://www.screencast.com/t/HuipwWB6UI

 

Winą obarczam sprężynkę (zaznaczoną na czerowono):

http://www.screencast.com/t/wrQjfx6gS87

 

Przy manulanym przeładowaniu wszystko śmiga - sytuacja się zdarza tylko przy włożonym magazynku.

 

Czy słusznie? Jeśli tak, to skąd wziąć dobrą?

 

 

PS. sorry za jakość zdjęć

Edited by andtaz
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Czym? Wyimaginowanym smarem? W ggazie tego silikonu jest tyle co kot napłakał. Gaziaki się smaruje dobrym stałym smarem - w odpowiednich miejscach i bardzo oszczędnie, ale jednak.

Czym? Wyimaginowanym smarem? W ggazie tego silikonu jest tyle co kot napłakał. Gaziaki się smaruje dobrym stałym smarem - w odpowiednich miejscach i bardzo oszczędnie, ale jednak.

 

 

witam mam pytanko o te odpowiednie miejsca gdzie one są?:) uszczelka jest cala wiec jestem prawie pewny ze chodzi o smarowanie. i jeszcze jedno jako ze jestem świeży w asg chciał bym się dowiedzieć czy ten gaz http://airsoft.tiger111hk.com/p4399/HFC-ET-1000-Top-Gas-(Surface-Mail-Only)/product_info.html jest dobry do replik z blowback?

Link to post
Share on other sites

Odpowiednie miejsca, to tam, gdzie są tarcia. Czyli wszystkie prowadnice zamka, prowadnice sprężyn, wnęki na sprężyny oraz same sprężyny i sprężynki.

Czym smarować: a kto czym lubi - sprawdzi się łt42, teflon, wazelina techniczna, czy coś na bazie molibdenu. Ważne by nie było lepkie i poślizg dawało.

Do samego tłoczka( grzybka) to teflon albo silikon, mogą być w sprayu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Dorzucę tylko swoje trzy grosze, moze ktoś, tak jak i ja będzie szukał rozwiązania. Kupiłem tę replikę wczoraj, posmarowałem prowadnice a dziś na pierwszej strzelance już dała ciała. Problem standardowy - zamek nie powracał do końca, po dopchnięciu ręką zaczął wracać ale z mniejszą siłą, niewystarczającą do przeładowania kolejnej kulki. Rozebrałem cylinder i okazało się, że tylna uszczelka od BB z racji totalnej suszy wręcz przykleiła się do ścianek cylindra. Po szczodrym nasmarowaniu wszystkich wnętrzności cylindra stałym smarem sylikonowym śmiga lepiej niż po wyjęciu z pudełka.

Link to post
Share on other sites

Dorzucę tylko swoje trzy grosze, moze ktoś, tak jak i ja będzie szukał rozwiązania. Kupiłem tę replikę wczoraj, posmarowałem prowadnice a dziś na pierwszej strzelance już dała ciała. Problem standardowy - zamek nie powracał do końca, po dopchnięciu ręką zaczął wracać ale z mniejszą siłą, niewystarczającą do przeładowania kolejnej kulki. Rozebrałem cylinder i okazało się, że tylna uszczelka od BB z racji totalnej suszy wręcz przykleiła się do ścianek cylindra. Po szczodrym nasmarowaniu wszystkich wnętrzności cylindra stałym smarem sylikonowym śmiga lepiej niż po wyjęciu z pudełka.

 

Nie żebym się lubi powtarzać, ale post ciut wyżej:

 

Dobrą sprężynkę - z długopisa.

Ja bym przy okazji oglądnął uszczelkę w cylindrze. Czasem lubi się wystrzępić i zawijać, jak ktoś był chytry ze smarem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...