Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsza replika


Recommended Posts

Ja od siebie polecę kałachy z serii rk boyia. Solidny sprzęt. Później ew. tuning i masz wyśmienitego kałasza.

Co do fps.. Podchodzi tam do 380-390, ale nie tylko to się liczy jeśli chodzi o celnośc i zasięg strzału. Weź też pod uwagę że mając trochę mniej fps a lepszy HU, lufe i ogólnie szczelną konstrukcje twój zasięg może być większy niż kolegów

Edited by Ombre
Link to post
Share on other sites

BlacFox jak nie masz dobrego wzroku to nie bierz sie za asg. Mam nadzieje ze chodzilo ci o spostrzegawczosc? Bo mam nadzieje ze jestes na tyle inteligenty ze wiesz ze trzeba nosic okulary bo przemeczasz wzrok? Jako osoba z -4D wiem cos o tym :)

Tak serio to za 50zł masz 30 sztuk soczewek jednodniowych które ci powinny na dosc dlugo wystarczyć ja z racji rozbieznosci zamawiam dwa komplety 2x30 i 30 par powinno na sezon starczyć :) Nie jest to duży wydatek bo okulary to : oprawki 200zł szkło jedno zwykłe 100zł dla astygmatyka 180zł

Niestety jestem nie dosc ze slepy to jeszcze astygmatykiem dosc duzym (około -2,5 cylinder) Ale soczewki kosztują 100zł za 30 sztuk, więc kupuje zwykłe które jak ponosze 2-3 razy w miesiacu nic mi sie nie stanie.

 

Idz do lekarza i zbadaj wzrok. Szczególnie jesli jestes w wieku dojrzewania i nie byles od roku. Ja wczoraj dostałem nowe okularki i odrazu lepsze skupienie :)).

Link to post
Share on other sites

Z noszeniem okularów pod goglami na narty nie miałem problemów(okulary mi nie parowały ani nie dotykały ścianek gogli). Jak kupie jakieś duże Bolle chyba też nie powinienem mieć. No do okulisty muszę się wybrać. Cena soczewek/okularów nie ma znaczenia dla moich rodziców na to akurat nie oszczędzają ;P

 

A co do replik CM.04x i RK Boyi Mają one możliwość zamontowania jakiegoś celownika albo szyny RIS?

I czy wytrzymają one więcej niż jeden sezon? Jak znam siebie replika będzie mocno poniewierana(zewnątrz w GB będę dłubać, czyścić itp.). I jak jest z prec lufami pasuje każda(odpowiedniej długości)?

Edited by BlackFox
Link to post
Share on other sites

Bierz, która bardziej ci się podoba. Do wymiany od razu jest gumka hopup, najlepiej zielona G&G, a z dostępnych na Taiwanie przezroczysty Guarder. Biorąc Guardera mogą ci go od razu zamontować. I przygotować się na to, że tłok za jakiś czas też będzie trzeba zmienić.

Co do szyny na jaskółkę, tak jak widzisz. Ta stalowa kolba musi mieć trochę miejsca na złożenie.

Link to post
Share on other sites

Szczerze jak zaczynasz dopiero AS to 400fps to dla Ciebie za dużo, im większa moc repliki tym trzeba mieć więcej doświadczenia. Ktoś zajdzie Cię z tyłu, wystraszy cię, a Ty z braku opanowania puścisz w niego serię z 2m z repliki o mocy 400 lub więcej fps. Tragedia może się stać ale nie musi. Pamiętaj zawsze o mocy swojej repliki i zanim coś się stanie pomyśl, jakbyś się poczuł jak był byś na jego miejscu.

Link to post
Share on other sites

Ja też! Ja też chcę nabić posta!

 

 

Jak widać czytałem regulamin i zasady tego działu. I jak ........ wciąż mam nadzieję że za zielonych i hydepark są liczone posty.

I dla przypomnienia: licznikskacze tylko za merytoryczne posty w merytorycznych działach. Głupoty i spam nie jest wliczany.

Tyle tytułem prac zleconych.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...