Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

Planuje wymienic lufe na precyzyjna w Glocku KP-03 KJW.

Jakiej firmy lufe warto zalozyc? Guarder czy Ra-Tech??

Jaka jest dlugosc lufy wewnetrznej w glocku KJW?

 

Czy istnieja jeszcze jakies inne czesci (oprocz zbijaka zaworu) ktore warto wymienic aby podniesc fpsy? i niezawodnosc tej repliki?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Odpowiem na swoje własne pytania :icon_razz2: Może przyda się to konus w przyszłości.

 

Długość lufy wewnętrznej w Glocku KJW to 85mm.

 

Co do producenta lufy to ja ostatecznie zdecydowałem się na RA-Tech-a (RA-Tech 6.01 84mm ) i gumke od Maple Leaf (Maple Leaf Daimond Hopup Rubber -70). Głównym celem tuningu było zwiększenie ilości fps i efektu odczuwalności trafienia, poprawa celności była u mnie celem drugorzędnym. Osobiście używam pistoletu na odległości do 15m a na tym dystansie nawet stokowa lufa dawała rade.

 

Przed wymiana lufy i gumki przeprowadziłem pomiary na chronografie, kulki G&G 0,2g temp 23 stopnie.

Po oddaniu pięciu strzałów na w pełni nabitym gazem magazynku odczyty na chrono wahały się miedzy 274-265 fps. Po wymianie lufy i gumki powtórzyłem pomiar w tych samych warunkach na tych samych kulkach - 290-297 fps.

 

Co do poprawy celności jeszcze nie mogę się wypowiedzieć gdyż nie miałem okazji przetestować repliki po upgradzie na strzelance. Dodam jakiś update po przeprowadzeniu testów na celach żywych. :icon_biggrin:

 

Części do tuningu sprowadzałem z WGC (Lufa 16$ Gumka 8.5$)

Edited by chomik_pl
Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...