Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Combat shirt DPM/Woodland


Recommended Posts

W pierwszej kolejności zacznij od telefonu/emaila do:

 

- MIWO L

- Currahee

 

Jeśli odpowiedzi będą negatywne, to masz dwa wyjścia - albo szukać za granicą (a na pewno znajdziesz), albo namierzyć materiał/kupić zwykłe mundury i oddać jakiemuś krawcowi/firmie do przeszycia na CS...

M

Link to post
Share on other sites

Ostanio sprawdzałem temat, bo kumpel chce UBACSa w DPM.

Na brytfyjskim ebay'u występuje UBACS w 3 wariantach:

 

- DPM Viper'a

- DDPM issue (koszerny, ale pustynny znaczy się. Mozna farbować, ale genialnie nie jest. Wiem, bo w takim farbowanym śmigam od roku. Tzn. wentyluje OK, maskuje w naszym lesie akceptowalnie, wyglada jak coś, co kot przyniósł, ale zostawił na później ;)). W pewnym momenice dawało się je dostać na Allegro za 25-30zł + przesyłka.

- MTP issue (ceny ok. 30 Ł za "kup teraz" + przesyłka).

 

Opcje:

1. Jesli koniecznie, absolutnie i niedowołanie chcesz dPM, do Viper albo customowa robota. Płacz i płać.

2. Jesli chcesz tanio, DDPM i farby. Pogódź się, że będize wyglądać raczej słabo.

3. Jesli chcesz sensownyUBACS do brytyjskeigo munduru, i nie upierasz się, że ma byc tanio - sugerował bym MTP.

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites

Dodajmy że te "kontraktowe" UBACSy występowały z zieloną koszulka termo i w wersji drugiej brązową (czekoladową :D )- tak jak póżniejsze UBACSy pustynne.

 

Miałem... prócz lansu nie widze sensu - do chet rigga się nie nadaje i w assault vest też srednio - natomiast z pełną kamizelką typu Osprey ma to sens. No chyba że ktoś lubi zimne ciary na plecach jak lekko zawieje lub nadmiernie się poci i lubi suche plecy wtedy oczywiście w każdej kamizelce będzie ok.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...