Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

diamondskins.pl


Recommended Posts

Witam. Administratorzy zamieścili o nas newsa na głównej, ale zanim zdąży on zniknąć, chcielibyśmy wpisać się niejako do katalogu.

 

Tutaj fragment opisu z głównej (gdzie wszystko to szczera prawda):

 

 

Stickerbomby i folie kamuflażowe Diamondskins są drukowane na materiałach renomowanych firm takich jak Oracal, Avery, Ikonos. Folie te są odporne na czynniki atmosferyczne w tym UV. Druk ekosolwentowy zapewnia doskonałą jakość i ostrość. Nadają się do oklejania powierzchni płaskich oraz delikatnych przetłoczeń (daje się do pewnego stopnia formować pod wpływem ciepła np. suszarki).

Dostępne są folie kamuflażowe standardowe w plamy, oraz RealTree przygotowane specjalnie dla miłośników ASG i survivalu.

Naklejki Diamondskins dostępne są w formatach 100 x 50 cm oraz 50 x 50 cm, jednak istnieje możliwość ustalenia innego formatu. Drukowane są zawsze na foliach, nigdy na papierze. Folie nie odbijają światła, nie są lakierowane na połysk. Wzory.

 

 

Wszystkie folie kamuflażowe drukujemy na matowych foliach. Tylko dla działu survival mamy taką ofertę, inne stickerbomby są drukowane na folii połyskliwej(chyba, że ktoś zamówi mat).

 

Zapraszamy na www.diamondskins.pl

Link to post
Share on other sites

Tak z ciekawości to jakie zastosowanie znajdzie to w asg? (nie bić)

 

Okleisz nimi właściwie wszystko. Poza tym możesz zamówić drobny wzór i przygotujemy to jako pasy (będzie taśma klejąca). Możesz tym okleić broń, telefon, hełm, elementy ekwipunku etc. Zastosowań jest sporo, a możliwość zamówienia własnych wzorów czy wariacji na temat folii daje ogólne wiele możliwości.

 

Aktualnie realizujemy 2 zamówienia właśnie z wmasg.

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam słowa propiro, wzorowy kontakt, służą radą, bardzo szybko realizują zamówienie. Podczas pakowania zawieruszyła im się instrukcja - następnego dnia po wysyłce sami do mnie napisali maila z instrukcją w załączniku. Duży plus.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...