Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

condor robi mocne rzeczy, ale kamizelki są niewygodne. Nie wiem jak z ich chestami ale wszystkie ich plate carriery są okropne.

 

O SAG wiem tyle co w internecie więc ci nie będę doradzał.

 

zastanów się nad produktami PSTG, tanie a jakość na najwyższym poziomie...

tyle że prawdopodobnie będziesz czekał miesiąc na uszycie.

Link to post
Share on other sites

PSTG ma fajne produkty ale nie oferuje potrzebngo koloru:olive/ranger green

co do brytyjskiego chesta jest dobry ale mi by się przydało coś z systemu molle a na nim MUSI być to:

1xhttp://gunfire.pl/product-pol-1152199528-Podwojna-ladownica-na-magazynki-typu-AK-AR-oliwkowa.html

1xcoś na akcesoria

1xcoś na radio

 

a gdy zabraknie miejsca to albo pt2 z miwo lub kontaktowy pas LC2

Link to post
Share on other sites

Pomijając kwestię późniejszej ewentualnej przebudowy (bo do tego mogą Ci się, autorze, PALSy przydać) wydaje mi się, że brytyjski chest PLCE powinien spełniać wszystkie wymagania.

 

- ładownice na magazynki od AK? Proszę bardzo, są 3, każda zmieści 2 magi.

- coś na akcesoria? Ależ naturalnie - 2 pojemne kieszenie ogólnego przeznaczenia po bokach są.

- coś na radio? Wedle woli, możesz doczepić kieszeń PLCE na PRR na szelce (akurat nie polecam), nosić radio w jednej z ładownic amunicyjnych (skoro wymagasz 2 ładownic po 2 magazynki do AK, trzecia ładownica będzie pusta), jednej z kieszeni cargo, lub nawet przyczepić jakąś mała kieszeń na pasie PLCE z tyłu (ponoć kompasówka ALICE dobrze mieści większość popularnych PMR'ek.

 

I przy odrobinie szczęścia można się zmieścić w 40zł + koszty przesyłki, bo brytyjskie chesty bywają na Allegro nawet po 30zł.

Link to post
Share on other sites

Jaką?

 

Farbą do tkanin - bez sensu. Nie wiem, co musiałbyś robić, żeby złapała.

Krylonem / NFM EC / Sniper Paint / czymś podobnym - pewnie, że można. To jest do diabła Cordura, to się niewielu rzeczy boi. Oczywiście z czasem będzie się ścierać, jak zawsze przy malowaniu oporządzenia.

 

Tyko zastanawiam się, po co go malować:

1. Chest przychodzi w DPM, a to jest zupełnie, zupełnie niezły kamuflaż na nasze warunki...

2. Za puszkę farby zapłacisz z grubsza drugie tyle, co za chesta.

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...