Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika helmu Mich 2000 - ktora firma?


Recommended Posts

Witam,

chcialbym kupic replike Mich 2000. Jest wiele firm ktore je robia i nie wiem ktora wybrac. Upatrzylem egzemplarz od TOP TACTICAL na Zbrojowni i od BTF na Specshopie. Co lepsze z tych dwoch? A moze szukac innej firmy? Przepraszam, ze bez linkow, pisze z telefonu.

Link to post
Share on other sites

No właśnie :D Lepiej chyba jednak kupić dobrą nówkę w takim razie ;)

Oprócz BFT jest jeszcze w ofercie specshopu kopia firmy Mustang Tactical, ale za niewiele więcej widywałem na allegro/komisie oryginały.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

No dobrze, a jakie są różnice między hełmem:

 

BFT - http://www.specshop....H_2000_-_Czarny

 

i

 

GFC Tactical: http://gunfire.pl/pr...-MICH-2000.html ?

 

Poza ceną oczywiście... Czemu ten z Gunfire jest tańszy?

Na prawdę nie chcę niepotrzebnie przepłacać. Hełmik będzie tylko i wyłącznie, jak to w Airsofcie bywa, dla wyglądu. Nie planuję uderzać w nim głową o ścianę. Wystarczyłoby mi, że jak dostanie kulką, to nie pozostanie ślad na stałe.

Paski i poduszki, jak w każdej replice, i tak pewnie trzeba będzie wymienić.

Tak więc który z tych dwóch wziąć?

 

 

 

EDIT:

Czy mi się zdaje, czy one są w dwóch różnych kształtach? Ten ze Speca przypomina bardziej PASGT, ale też nie do końca. Ten z Gunfire bardziej najnormalniejszy M2000. To moje fanaberie? O co chodzi?

Edited by cymek999
Link to post
Share on other sites
Czemu ten z Gunfire jest tańszy?

 

Bo to po prostu ACM zwykły, zobacz ile takie kosztują.

 

Nie planuję uderzać w nim głową o ścianę.
Ja też tego nie planowałem, tak po prostu samo wyszło :F Tylko w sumie nie o ścianę.
Link to post
Share on other sites

Ten ze speca to BFT :icon_biggrin: Nie nazwałbym tego typową chińszczyzną jaką są np. kamizelki ACM, ale pewnie i tak robiony jest w chinach. Jakość jest jednak całkiem OK. Jeśli chcesz czegoś do ochrony głowy to lepiej jednak dołożyć trochę i kupić coś z firmy Pro-Tec, kaski tej firmy też fajnie wyglądają :P

 

I czy ze Specshopa to Mich 2000 czy PASGT :(?

 

Porównaj sobie zdjęcia z pomocą google.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Nie chciałem tworzyć nowego wątku więc się podłączam :)

 

Czy hełmz tej strony też należy do tych nie polecanych których nie brać pod żadnym pozorem?

http://allegro.pl/helm-m-i-c-h-2002-czarny-i3575357814.html

Nie jestem aktualnie zbytnio kasiasty więc nie chę przepłacać za hełm, zależly mi żeby wytrzymał np uderzenie głową o ściane (ale też nie z jakiegoś rozpędu tylko np. przy podknięciu).

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

@_BADYL_: myślę, aczkolwiek mogę się mylić, że po prawie 1,5 miesiąca pytanie kolegi TECHNIK123 może być już nieaktualne. Btw. znasz znaczenie słowa "gramatura"?

 

Jak nie autor, to ktoś inny może skorzysta z tej rady - jest dosyć uniwersalna. Nie ma co tego tutaj roztrząsać...

Y.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...