Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Mam niedługo zamiar kupić jakąś klamkę, tylko problem w tym ze niewiem jaką...szukałem elektrycznych replik pistoletów ale ich moc kończyła sie na 200 fps, a mi bardzo zależy na jakiejś ~300 fps(pominąwszy fakt że te z 200 fps są czasem po 130-230, a te z 100 - 150 fps są nieraz po 400-600 nawet...). Najbardziej mi zależy na sile i dobrej celnosci na 20-30 metrów, oraz najchętniej z blow backiem, oraz najlepiej semi auto rowniez poza pojedynczym (ale ja mam wymagania...) lecz priorytetem (poza tym zeby nie rozpadla sie po 1k strzałów...) są te ~300 fps... i nie chce kupować co2 ani GG gdyż mam już jedną co2, ktore bede sprzedawal ze zwgledu na zbyt wysokie koszty utrzymania.. Z góry bardzo dziekuję za pomoc i przepraszam za błędy.

Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim nie kupisz w miarę porządnego AEPa z blowbackiem, te wszystkie pistolety elektryczne z BB to po prostu zabawki.

Z AEPów najbardziej polecany jest Glock Cymy i inne AEPy CM ale na więcej jak 220fps bym nie liczył bez zmiany części. Sam tuning takiej klamki moim zdaniem jest wysoce nieopłacalny bo części są drogie i cena upgrade'u przewyższa cenę nowej repliki a i tak nie jestem pewien czy osiągniesz te 300fps a nawet jeśli to czy szkielet to wytrzyma.

 

Jeśli zależy Ci na tych 300fps to najlepszą opcją będzie kupno MP5k tak jak radzi Buniek, jednak nie jest to już typowy pistolet. Jeśli koniecznie ma to być klamka to musisz pogodzić się z 200fpsami albo mimo wszystko przekonać się do gaziaków.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak jak napisali Buniek i You-dash. Jedyne aktualnie dostępne repliki elektrycznych pistoletów godne uwagi to Glock 18C i USP ale nie spodziewaj się rewelacji, to tylko niespełna 200 fps, króciutkie lufy a tuning absolutnie nieopłacalny.

 

Ps

Jeszcze DESERT ale to wielka i nieporęczna "armata" o takich samych osiągach jak w/w.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

A ja osobiście polecam : http://www.specshop....oducts_id=5189

Niby 200fps ale zasięg całkiem spory. Do tego niezawodne; używam od kilku lat i oprócz akumulatora nie wymieniałem nic.

Ma trzy wady:

1. Zabójcza cena. :icon_confused3:

2. W zestawie brak baterii i ładowarki. :icon_confused: :icon_confused:

3. Niedostępny. :icon_confused: :icon_confused: :icon_confused:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Ma trzy wady:

1. Zabójcza cena. :icon_confused3:

2. W zestawie brak baterii i ładowarki. :icon_confused: :icon_confused:

3. Niedostępny. :icon_confused: :icon_confused: :icon_confused:

Czy cena taka zabójcza? Niekoniecznie ;-) Fabryczna bateria jest nie do końca super, lepiej od razu dokupić pasujące li-po i odpowiednią ładowarkę; wtedy jest lepsza frajda. A że niedostępny? W dobie obecnej globalizacji, zakupów poza granicami oraz rynku wtórnego nie jest to żaden problem.

 

TM ma plastikowe zębatki i jest gówniany xD

A czy to jest jakiś problem? Używam tego pistoletu już od kilku lat i nie robi to żadnej różnicy. To nie są tuningi mocowe na sprężynach M150 aby potrzebne były helikalne o zwężonych zębach. Te plastikowe zębatki robią swoją robotę i to wystarczy. Gówniany? Ciekawa opinia... A po czym wnosisz? Bo nie jest chińskie?

Link to post
Share on other sites

Nawet nie wiem co siedzi w środku. Nigdy nie otwierałem, nigdy nie grzebałem. Skoro od kilku lat działa bez najmniejszej awarii czy zacinki to po co otwierać? Rozumiem, że dla niektórych cena może być zaporowa ale coś za coś... W zamian otrzymujemy zasięg niewspółmierny do mocy oraz niezawodność.

Do tego po podłączeniu magazynka na 100 kulek robi się dość ciekawy miotacz plazmy :-)

Edited by miller44
Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak jak napisali Buniek i You-dash. Jedyne aktualnie dostępne repliki elektrycznych pistoletów godne uwagi to Glock 18C i USP ale nie spodziewaj się rewelacji, to tylko niespełna 200 fps, króciutkie lufy a tuning absolutnie nieopłacalny.

 

Ps

Jeszcze DESERT ale to wielka i nieporęczna "armata" o takich samych osiągach jak w/w.

 

W tym przypadku, jest to Sig Sauer. Takie czepialstwo.

Link to post
Share on other sites

ok juz teraz ostatnia prosba... otoz powiedzcie mi co o nim sądzicie?

http://www.taiwangun.com/pistolety-maszynowe-aeg/replika-pistoletu-cm-122-cm.html

200 fps ale po krotkiej serii jak na yt patrzylem puszke mozna przedziurawic, i jestem jeszcze ciekaw jakby to wspolgrało z kulkami ciezszymi np http://www.militaria.pl/mad_bull/kulki_asg_madbull_ultimate_heavy_0,43g_2000_szt_(mad-hvy-043_ctn_24_pcs_)_g_p10324.xml

lub tak do ,80... chodzi bardziej o moc z bliska nie zasieg jakby sobie np z puszka poradzil lub czy nie wywola za duzych sladow na ciele...

Link to post
Share on other sites
W tym przypadku, jest to Sig Sauer. Takie czepialstwo.

Yes Sir. Przepraszam za pomyłkę. :icon_confused:

 

A ma ktos moze mp od galaxy moze i podzielilby sie opinia? Bo mialem zamiar kupic ale slyszalem narzekania na duza awaryjnosc....

Moja Pani strzela już piąty rok z MP5K [Galaxy] w stocku. bezawaryjnie.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...