Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK BOYI vs MP5 CM


Recommended Posts

What's up bitches,

jestem nowy a więc się z wami witam :icon_razz:. Co doradzacie, kupić AK Boyi, czy dozbierać trochę kasy do MP5 od Cymy? Jakie wersje obu z nich polecacie najbardziej? Jeśli są lepsze repliki do max. 600 zł to jestem otwarty na propozycje :icon_biggrin:.

P.S. pewnie o czymś zapomniałem, więc jeśli nie dostanę bana to napiszę.

 

Witając się w ten sposób nie wróżysz sobie długiej kariery na forum. Buniek92

Link to post
Share on other sites

W zespole mamy rk 02 boyi oraz cm 041j od cymy. Rk jest bardzo duże, dosyć ciężkie, ale bardzo wytrzymałe i ładnie się prezentuje. Mp 5 ma rozsuwaną kolbę, ale jest mniejsza i wydaje ci się, że waży wiecej od rk 02. Największy problem jest z podłączaniem bateri do karabinu. Potrzebne są 2 osoby, gdyż chińszczyzna jest źle dopasowana i trzeba wciskać " na chama ". Wybór jest pod kątem: czy chcesz mniejszą replikę czy większą?

 

PS mp 5 ma ładniejszy odgłos strzału :)

Link to post
Share on other sites

Przy montowaniu baterii do mp5 cymy wystarczy użyć mózgu, zamiast mięśni. Kiedyś zajmowało mi to blisko 10 minut, opracowałem sposób i teraz montuję aku w kilkadziesiąt sekund.

Co do replik to jest to porównywalny poziom, jednak boyi oferuje kilka części stalowych w replice. Jeśli lubisz dość "prymitywny" wygląd broni bierz AK, jeśli coś bardziej współczesnego - mp5 :icon_smile: Jeśli chodzi o gumkę hopup to w mp5 cymy jest lepsza niż w replikach boyi które widziałem. Jednak gdy temperatura spada poniżej 0oC to staje się ona tak samo gówniana jak każda inna chinka.

Link to post
Share on other sites

Gumkę hop siup i tak się raczej na początku wymienia.

Maks27- nie wiem jaką masz łapę, ale jak rk jest twoim zdaniem ciężkie to współczuję.

Co do autora to mam RK 08S jestem bardzo zadowolony. Gumkę posiadam przeźroczystą guardera, zasięg jak się dobrze ustawi ok 50m. Replika fajna a moim zdanime rk są bardzo wytrzymałe.

Link to post
Share on other sites

What's up bitches,

jestem nowy a więc się z wami witam :icon_razz:. Co doradzacie, kupić AK Boyi, czy dozbierać trochę kasy do MP5 od Cymy? Jakie wersje obu z nich polecacie najbardziej? Jeśli są lepsze repliki do max. 600 zł to jestem otwarty na propozycje :icon_biggrin:.

P.S. pewnie o czymś zapomniałem, więc jeśli nie dostanę bana to napiszę.

 

Witając się w ten sposób nie wróżysz sobie długiej kariery na forum. Buniek92

 

Ostatnio moderatorzy są uczuleni na pewne rzeczy (insynuacje na temat nieuzasadnionych banów nie są najlepszym pomysłem) - Zażalenia co do pracy moderatorów można składać do administracji. Nie wiem jak w Twojej ale w mojej ocenie witanie się w ten sposób to oznaka chamstwa i braku szacunku do innych użytkowników forum. To ,że po angielsku niczego nie zmienia. Buniek92

 

Osobiscie polecam MP5 jest mniejsze, bardziej poręczne, mag też są mniejsze. No ale AK ma GB V3 czyli bardziej wytrzymały. Ale bardziej bym zaufał GB V2 od CYMY niż GB V3 od BOYI:)

Edited by Buniek92
Link to post
Share on other sites
Ale bardziej bym zaufał GB V2 od CYMY niż GB V3 od BOYI:)

 

I tu się mylisz, bo problemem nie jest firma produkująca replikę lecz konstrukcja gearboxa v.2, która sprawia, że jest on narażony na pękanie z przodu. Gearbox v.3 takich problemów prawie nie ma (pęknięcia v.3 to rzadkość).

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...