Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dysze i popychacze SHS [oficjalny]


Recommended Posts

Jak zobaczyłem że Krakmani dostali stalowe przerywacze SHSa do V7 za 18PLN to nie zastanawiałem się tylko od razu zamówiłem. Biorąc pod uwagę że Guarder kosztuje 6 dych i jest niedostępny jest to gratka dla posiadaczy M14. Jak przyjdzie - napiszę jak to wygląda.

Link to post
Share on other sites
A co powiecie o dyszy do AK? Słyszałem, że ta 19,7mm daje dobre rezultaty w nowych GB Cymy. A jak ma się sprawa z 20,7mm. Pozdrawiam

 

Co ciekawe, zamontowałem ją (20.7mm) w swojej mp5 CA, dało jakieś 25 FPS więcej xD Ogólnie dysze sprawiają wrażenie bardzo przyzwoitych, szczelność 100%, do tego metal, więc jak za tą kasę, to naprawdę bdb wybór!

 

Krótkie są dedykowane do cym, długie do boyiów. Obie są minimalnie (ciut ciut) dłuższe od ich stockowych odpowiedników.

 

Montowałem dłuższą w BOYiu, a nawet w cymie i nie było żadnych problemów z podawaniem kulek. Co prawda w cymie, lepsze FPS-y dała stockowa dysza...

Link to post
Share on other sites

Przyszedł przerywacz do V7 SHSa. Zanim zamontuję chwila minie więc powiem tylko 1 wrażenia - wykonany kanciato i surowo ale ładnie, dokładnie i ogólnie bardzo dobrze. Magnes przyciąga, zresztą nie trzeba było robić testu magnesem, najlepszym dowodem na to że to stal jest fakt, że są na nim jakby zalążki rdzy, rudawe plamki :icon_biggrin: Optycznie wymiarami nie różni się od stockowego Cymy. Dla mnie jak najbardziej na + dla części SHS, a cena jak marzenie, jednak to ocena po oględzinach optycznych, ostateczny werdykt po włożeniu do repliki i postrzelaniu.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Mam u siebie w emce części SHS'a (tłok z metal zębami, gł. cylindra, dysza). Po zamontowaniu tychże części i nieruszaniu podkładek da się wyczuć poprawę kultury pracy, uzyskałem efekt strzykawki. Jedyny minus, to że dwie teoretycznie takie same dysze mają różnicę w długości ok. 0.8mm, także nie obyło się bez piłowania. Moje wrażenie jak najbardziej pozytywne, bo jak na taką cenę jakość i tak jest przednia.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Skubany w 2 min rozebrał replikę i pomierzył :zastanawia:

 

A może miał przed sobą, jeszcze w folii? Albo niedawno miał podobny problem i pamiętał wymiar? Cokolwiek by nie było przyczyną - myślę, że nie ma sensu dalej ciągnąć tej dyskusji ;). /LgN

Link to post
Share on other sites

21,4 mm

 

 

Oooo!! :cool:

 

Dzięki wielkie za szybko odpowiedź, mam nadzieję, że kiedyś będę mógł się zrewanżować ;)

 

Pzdr :icon_biggrin:

 

 

Chyba za wcześnie podziękowałem :bialaflaga:

 

Doszła dysza....

 

Dysza do M14 ma 23.4 mm

 

Nie wiem, czy to był błąd przy pisaniu, złe zrozumienie, itp....

 

Ale niestety przez to będę miał troche więcej roboty...

 

Następnym razem proszę, dokładniej czytać, mierzyć, pisać :blush:

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jeśli BOYi to ta dłuższa. Montowałem już w kilku, wszystko było cacy, 100% szczelne, żadnych problemów z podawaniem kulek.

Do cym, ładować tą krótszą. Też montowałem w cymie i wszystko cacy.

 

Z ciekawości zamontowałem tą dłuższą do cymy i wszystko było ok... Jednak przy krótszej w BOYiu, fps-y spadły.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

No właśnie, też miałem problem z zamocowaniem dyszy w stokowym popychaczu. Jest trochę luźna a jak ją dopchnąłem do końca to znowu listwa się wygina a tak być nie może. Zostawiłem na pół gwizdka, dobrze śmiga. Anyway jestem bardzo zadowolony z jakości części w takiej cenie. Nie mogę się doczekać chronowania.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...