Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam niedługo być może w wakacje będę kupował moją następną replikę mam na oku 2 ale mam dylemat , co prawda są one praktycznie takie same ale jedna ma EBB koledzy mówią żeby tej z blow backiem nie brać ponieważ jest awaryjna co wy o tym sądzicie ? o to repliki:

http://gunfire.pl/product-pol-1152198039-Replika-subkarabinka-GFG039C.html

http://gunfire.pl/product-pol-1152199142-Replika-karabinu-szturmowego-G-001-EBB.html

Link to post
Share on other sites

Bierz Boyi i nie słuchaj kolegów.

 

Pierwsza to rebrand JG,inny kolorek,bebechy te same.

Druga to kopia Aresa.Miałem ją ostatnio w rękach,i jest pinknie wykonana(jak na chińczyka).

 

Btw. Blowback idzie wyłączyć dość łatwo.Za to masz jeszcze zrzut napiętej sprężyny,i jej szybką wymianę,bez utraty gwarancji.

 

Ja bym się na twoim miejscu nie zastanawiał nawet.

Link to post
Share on other sites

Szymos, a po co chcesz kupować replikę z EBB, żeby ten mechanizm później wyłaczać ? :icon_razz2: ... kup od razu bez EBB i nie będziem miał dylematu w kwestii potencjalnej awaryjności. Tak na marginesie, nie licz, że ta latająca blaszka wprowadzi jakieś mega urealniające wrażenia podczas strzelania :wink:

Link to post
Share on other sites

Z BB czy bez, gieta Boyi jest lepsza. Jeśli ktoś mówi, że przez BB replika zużywa dużo prądu - strzel go w ryj, bo to idiota Upomnij go, bo nie ma racji. Jeśli ktoś mówi, że przez to replika jest awaryjna - strzel go w ryj, bo to idiota Upomnij go, bo nie ma racji. Sam mam taki sprzęt (do tego chińczyk, a nie super pancerny sprzęt z rodowodem) i po ponad 10 tys. kulek nie powstały w nim żadne uszkodzenia. Używam akumulatora z zestawu 1,1Ah, jakoś wywalam kilkaset kulek na strzelance, a to nadal ma w zanadrzu prąd na następną. Więc mam prośbę, nie słuchaj rad ludzi, którzy mówią o czymś, czego nigdy nie używali :teeth:

 

Poprawione. Buniek92

Link to post
Share on other sites

Używałem M4 APSa, z EBB i jest bardzo awaryjny- a zrobic z nim coś sensownego to prawdziwa mordęga.

Jednak APS nie równa się ARESowi (jego kopii)

A nie każdy EBB jest tak samo solidny

Więc MrMCET- strzelaj gdzie indziej. HAHA

Sorry, nie mogłem się powtrzymać.

 

szymos23- poczytaj na forum opinii o tej replice i przy jej wyborze, bierz pod uwagę opinie użytkowników konkretnej repliki która Cię interesuje.

Edited by vincenzo
Link to post
Share on other sites

Nie mam się zamiaru kłócić, ale jednak pozostanę przy swoim zdaniu. EBB nie jest narzędziem służącym do rozwalania replik. Stwierdzam to na przykładzie mojej repliki oraz giety Boyi kolegi, o której z resztą mowa w temacie. Co do APS, zamierzałem kupić ich AK ale spłoszył mnie wyraz "hybrydowy" w opisie gearboxa. Jak dla mnie "hybryda" to synonim "długo nie podziała, a części do tego nie kupisz" i widzę, że chyba miałem racje :icon_razz2: . Więc tak jak piszesz, nie każda replika z EBB jest bezawaryjna, jednak mogę stwierdzić, że G36 Boyi z pewnością do słabych jakościowo pod tym względem nie należy (dopóki nie próbujesz katować go lipolem 11,1V :icon_mrgreen: )

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites
Sam mam taki sprzęt (do tego chińczyk, a nie super pancerny sprzęt z rodowodem) i po ponad 10 tys. kulek nie powstały w nim żadne uszkodzenia. Używam akumulatora z zestawu 1,1Ah, jakoś wywalam kilkaset kulek na strzelance

 

10 tys kulek, przyjmuję, że 12tys. "Kilkaset" to przyjmuję 600 kulek/strzelanka. Czyli chooopie, Twój sprzęt wytrzymał już niebotyczne 20 strzelanek! No kurde, szacun i świetna próbka aby wyrobić sobie zdanie. Lol...

Link to post
Share on other sites

nie wiem ja chyba wezmę tą replikę bez blowbacku z tego co widziałem na yt to ma fps pomiędzy 380-390 fps a to dobra moc jak na moje po za tym kuszą też 2 lata gwarancji a nie chciał bym latać co 2 miesiące do serwisu ,szkoda tylko że jest ona w kolorze piaskowym i nie ma czarnej wersji ale to można z łatwością pomalować lub zakamuflować. Dzięki za pomoc ;)

Link to post
Share on other sites

nie wiem ja chyba wezmę tą replikę bez blowbacku z tego co widziałem na yt to ma fps pomiędzy 380-390 fps a to dobra moc jak na moje po za tym kuszą też 2 lata gwarancji a nie chciał bym latać co 2 miesiące do serwisu ,szkoda tylko że jest ona w kolorze piaskowym i nie ma czarnej wersji ale to można z łatwością pomalować lub zakamuflować. Dzięki za pomoc :icon_wink:

 

A no widzisz jest czarna,i nazywa się G608 od JG.

 

Nie będę ciebie przekonywał do Boyca,rób co uważasz. Imo JG jest przestarzały,i boyi jest pod względem konstrukcyjnym 10 x lepszy.

Nie świeci się jak psu jaja,nie jest skręcany śrubkami,i nie posiada gównianego bloku gazowego,który od pierdnięcia pęka.

Link to post
Share on other sites

A no widzisz jest czarna,i nazywa się G608 od JG.

 

Nie będę ciebie przekonywał do Boyca,rób co uważasz. Imo JG jest przestarzały,i boyi jest pod względem konstrukcyjnym 10 x lepszy.

Nie świeci się jak psu jaja,nie jest skręcany śrubkami,i nie posiada gównianego bloku gazowego,który od pierdnięcia pęka.

 

ty masz tą giete z blow backiem ?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...