Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HK 416 WE bez open bolt catch problebm z podawaniem kulek


Recommended Posts

Chciałbym zaczerpnąć wiedzy jak naprawić taką usterkę w moim HK GBB . Otóż przy załadowaniu magazynka kulkami i gazem ( kapsuła co2), włożeniu go do gniazda magazynka i przeładowaniu to czasami wystrzeli jedną kulkę, czasami wgl. Zamek oczywiście pracuje ale kulki nie lecą. Mogę tak strzelać aż do wystrzelania całego gazu, a kulki wysypią się z lufy po skierowaniu jej w doł.

 

O co chodzi ?

Chciałbym,żeby ktoś kto się zna zdiagnozował mi problem to może obędzie się bez serwisu, bo na serwisie gbb narazie jestem zielony.

 

Z góry dzięki za rzetelne odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

O'J

Link to post
Share on other sites

ktoś jakiś pomysł ?

 

Od razu mówie że nie znam sie na closed bolt i to co napisze może być straszną głupotą... no ale.

Sprawdź czy coś odpowiadające za dopychanie kulek do gumki hop up działa prawidłowo, znaczy czy dobrze z tą gumką się zawsze styka i czy się nie klinuje. Proponuje sprawdzić jak to wygląda po załadowaniu, gdy jeszcze kulki są podawane zaglądnąć od dołu jak to wygląda, oddać te pare strzałów na zaklinowanym i ponownie zobaczyć jak to wygląda. Możliwe że w samej tej "rurce" coś się blokuje, tak jak mówiłem na CB sie nie znam wogóle :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...