Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Majkiel

NOKTOWIZJA

Recommended Posts

Sprawdź czy da się odkręcić tą szynę i podaj rozstaw śrub ją mocujących.

Myślę że mam taką która by ci podpasował zamiast oryginalnej.

@dino1984

No niestety moja szyna nie podpasuje.

Po drugiej stronie jest taka sama szyna? 

Odkręć ją i podrzuć fotkę jak to wygląda.

Edited by W2o

Ok, pomijając kwestię J-arma...  pozostaje kwestia montażu. Ponieważ oryginalne Wilcoxy i inne Norothosy kosztują majątek, to celuję raczej w AliExpressowe  aluminowe L4 G24 po 300-400 PLN. Pytanie do bardziej doświadczonych kolegów - używał ktoś z Was tego? Nadaje się to? Jakie jest ryzyko, że np. nie będzie pasowało do jakiegoś rynkowego OpsCore'a? Na YT widziałem różne recenzje, ale ciężko coś obiektywnego z nich wyciągnąć...

Używam INVG od FMA. Sam żuraw jest OK. Nie powala, ale do noszenia Dipola D128 mi wystarczy. Aktualnie ramię zablokowane jest pod kątem 45 stopni w osi oka, i noktowizor zamocowany jest praktycznie na sztywno, bezpośrednio przez płytkę dovetail. W planach mam jednak połączenie całości przez J-Arma, żeby można było noktowizor złożyć prawie płasko na hełmie. Całość łączy się z hełmem za pośrednictwem blachy "L4" FMA. Dostępna na Gunfire. Siedzi bardzo solidnie. Nokto przypięte do hełmu sznurkiem, a żuraw jeszcze dociągany shockcordem.